Kamenný obchod Nakolobce.cz v Brně končí >priblizovadla.cz
 

Kamenný obchod Nakolobce.cz v Brně končí…


Celý článek „To nám ten nový rok pěkně začíná“, řekl jsem si, když jsem poprvé četl zprávu o tom, že jeden z mála kamenných obchodů s koloběžkami a pokud se nepletu, tak (na staré adrese) vlastně první „kolobkárna“ v ČR – Nakolobce.cz – to má sečtené. Bohužel je to tak, ale my optimisté zároveň říkáme: To by bylo, aby nebylo lépe!

 

 

Obchod se definitivně zavírá ke konci ledna, důvody jsou prozaické – znáte to, když vám někdo zvýší nájem… Jak ale dnes oznámili Dana s Miloušem na Facebooku, zrušení obchodu by v rámci synergie mělo přinést spíš pozitivní efekty. Veškerá aktivita kolem koloběžek bude nyní soustředěna na jednom místě – tedy ve Vilémovicích, kde dosud byla jen půjčovna. Nově zde najdete kamenný obchod, samozřejmě e-shop, ale třeba také Testovací centrum nebo… Překvapení… Ale bližší info se dozvíte brzy.

 

Obchod Nakolobce.cz v Brně | Foto Nakolobce.cz

Obchod Nakolobce.cz v Brně | Foto Nakolobce.cz

 

Vykoupením do Vilémovic

Protože jak se říká „stěhovat se je horší než vyhořet“, vyzývají, či spíše prosí provozovatelé obchodu na Údolní v Brně všechny kolobkáře (ale své si zde najdou i „kolaři“), zdali by jim nepomohli zbavit se do 28. ledna zboží na krámě. Slevy jsou prý zaručené! A navíc každý – i ten, kdo nakonec nic nekoupí – dostává Zákaznickou kartu na slevy v různé výši.

Stavte se v Brně na Údolní 25 do konce ledna!

 


Cyklospeciality.cz

, ,

  1. #1 Martin 14. 1. 2013 - 21:52

    :-(

  2. #2 Leo 14. 1. 2013 - 22:28

    Myslím, že spousta koloběžkářů z toho bude smutná :(

(nebude zveřejněn)