Poznej vítěze II. – ozvěna výročí 10 let Přibližovadel

Nedělám to sice podle pořadí vítězů, ale ona první a druhá cena byla v podstatě srovnatelná, takže se nic neděje. O čem že je řeč? O představení výherců koloběžek v tipovací soutěži k 10. výročí založení Přibližovadel. Nejprve jsem totiž představil vítěze 2. ceny, koloběžky Yedoo Steel S2620 – Petra Chlebka, a až teprve nyní je na řadě Jarmila Vávrová – vítězka 1. ceny, koloběžky Kostka Tour Max (G6). Jak se hned dozvíte, tato cena snad ani nemohla „spadnout“ do rukou povolanějších.

 

Když jsem vydal 20. epizodu Kolobcastu s názvem Jen tak: Když jedna nestačí, prosil jsem vás, abyste mi do komentářů napsali, kolik vlastníte koloběžek. Až teď mi došlo, že jsem to mohl vztáhnout nejen na jednotlivce, ale také třeba na celou rodinu. Nevadí, stejně nikdo neodpověděl… :-( 

Proč o tom ale píšu? Protože vítězce 1. ceny v tipovací soutěži k 10. výročí založení Přibližovadel – Kostky Tour Max (G6) – nejenže přišla tato koloběžka evidentně vhod, ale také naprosto stylově rozšířila rodinnou koloběžkovou stáj Vávrů. Alespoň podle toho, co mi Jarmila Vávrová napsala, a co si teď můžete přečíst i vy.

Vítězka 1. ceny v soutěži 10 let Přibližovadel.cz – Jarmila Vávrová s dcerou Bárou a výhrou – koloběžkou Kostka Tour Max (G6) | Zdroj foto Jarmila Vávrová
Vítězka 1. ceny v soutěži 10 let Přibližovadel.cz – Jarmila Vávrová s dcerou Bárou a výhrou – koloběžkou Kostka Tour Max (G6) | Zdroj foto Jarmila Vávrová

Jarmila Vávrová: Od Kostky G4 přes G5 až ke G6

A jaká že byla cesta k výhře? O soutěži se dozvěděl můj manžel asi týden před jejím ukončením a to na facebookových stránkách Kostky, kam také zavítal více méně náhodou. Jelikož přemýšlel o rozšíření sbírky koloběžek Kostka, tak zkusit štěstí byla jasná volba. No a aby se naše šance zvýšila, zapojil mě do soutěže také. A výsledek ten už znáte. 

Celou rodinu tato výhra moc potěšila. Asi největší radost měla naše nejstarší dcera Bára, která je na fotce se mnou a oblékla i výherní tričko. Díky této výhře může nyní přesedlat z dětské koloběžky Yedoo s poměrně vysokým nášlapem na pohodlnou Kostku. 

Při volbě barevného provedení jsme dali na její volbu. A tak k pastelově oranžové Twentyně (G4) a neon žluté Tource (G5) máme kiwi zelenou Tourku (G6). Příjemným překvapením bylo, že součástí balení  byl i stojánek ke koloběžce. Drobnost, ale potěší. Teď už jen počkat na nějaké teplejší počasí a celá rodina vyrážíme 🛴😀.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *