Search
Close this search box.

Fotografie z MS v koloběhu v Plzni – na Nikonblogu

Protože pořadatelé letošního Mistrovství světa v koloběhu a někteří jejich sponzoři vyjádřili jisté pochybnosti k mojí práci a rozhodli se nespolupracovat s Přibližovadly na této akci, nehodlám se ani já vnucovat lidem, kteří si nevidí ani na špičku nosu.

Na MS jsem tedy jel jako šéfredaktor webu Nikonblog.cz a testoval jsem tam nový fotoaparát Nikon D810 s objektivem AF-S Nikkor 200 mm F2G ED VR II. Fotografie tedy najdete v tomto článku na Nikonblogu, obvyklou reportáž na Přibližovadlech bohužel tentokrát vypouštím…


Sdílej:

10 komentáře

  1. Politiku stranou, ale ty fotky jsou ostrosti, svetlosti a praci fotografa naprosto jedinecny. Troufam si rict, ze jsem nic tak paradniho jeste v nevidel. Nekdo to tu projel.

  2. Fotky jsou dokonalé, jen je škoda, že jsou pořád skoro na plnou díru, někdy by větší hloubka ostrosti přidala i větší dokumentaci. Ale když vlastně nešlo o reportáž, tak si nemůžu stěžovat. Fotky jsou opravdu super.

  3. Nejsou na plnou díru – to jen portréty – ostatní jsou o jednu clonu zacloněné ;-) Kvůli tomu se vyrábí a prodávají takto šílená skla. Pro focení na F5,6 nebo F8 si můžu pořídit objektiv za deset tisíc i levnější… :)

  4. Petře, skvělá práce a absolutní podpora. Kéž by i oficiální fotky z MS měli podobnou kvalitu. Jinak foťák a hlavně Tlustá Berta jsou skvělé (a to jsem je měl v ruce pár chvil), ale to bych musel prodat auto, které nevlastním, abych to zaplatil :-)

  5. Já psal skoro na plnou díru. Ale hlavně jsem psal v nadsázce (kromě hodnocení fotek). Ale je to pravda, na co clonit, když z toho lezou takové fotky i takhle.

  6. Krásná a v mnohém inspirativní práce. Moc pěknej vercajk. Dokonce i Bennymu to na těch fotkách sluší:)

  7. Super fotky. Škoda té reportáže. Přibližovadla (resp. jejich předchůdce) mě přivedly po letech zpátky na kolobku.

  8. Konečně fotky z MS, které, stojí za to. Ale je sakra poznat rozdíl i mezi tím, čím jsi fotil Rollo předtím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *