Search
Close this search box.

Inzerát na koloběžku, na které chci jezdit (ale nemám čas) – aktualizace – PRODÁNO

Celý článekDoufám, že mi Bohumil Hrabal nebude mít za zlé, že jsem si dovolil parafrázovat název jeho knihy (však vy víte, které), ale připadlo mi to hezké. Nicméně realita je taková, že na prodej je můj vytuněný stroj Kostka 28“ Laser star Racer. Kromě samotné koloběžky je k mání také nějaké to příslušenství.

[ad#sklik-468-x-60]

Předpokládám, že mnozí se mě budou ptát, proč svoje červené „Ferrari“ prodávám, abych předešel otázkám, rovnou začnu vysvětlením: Načal jsem to už v titulku – nemám čas na Racerovi jezdit. Jak to? Jednoduše, stále máme „jeden až tři“ stroje na testování a na kostkovic závodničku se mi práší. Moje žena by navíc řekla, že překáží, a má pravdu. Než tedy vlastnit nevyužívaný „materiál“, ať jde raději z domu k někomu, kdo na něm bude jezdit.

Kostka 28″ Laser star Racer – tuning Lindner

Chameleón

Pravidelní čtenáři Přibližovadel můj stroj znají důvěrně, ostatním jej rád představím. Nejprve si, prosím, přečtěte recenzi sériového stroje. Ten brzy po pořízení prošel menším tuningem – detaily můžete vidět zde.

Kostka 28″ Laser star Racer – tuning Lindner

Letos, než se mi podařilo zlomit si nárt, jsem „berany“ z Raceru zase sundal a provedl tuning číslo dvě. Jediné, co už nemám, jsou původní řídítka, rohy a brzdové páky, jinak k mání jsou i ty sundané „berany“.

Všeho dostatek

Kromě koloběžky a zmíněných „beranů“ s brzdovými pákami a kabeláží mohu prodat také původní plášť Schwalbe Durano (téměř nejetý) a náhradní úplně nový zadní plášť Continental Grand Prix. Oboje pak s dušemi samozřejmě. K mání je i brašnička na rám, ideální právě pro náhradní duše, lepení apod.

Kolobka je necelé dva roky stará, málo jetá – cca 1 000 km – to je ostatně vidět na stavu plášťů (poznáte, až si pro ni přijedete). Celkově je stav vynikající, nějaké ty škrábance se samozřejmě najdou, hlavně zespod stupátka je jich vícero.

Cenu sdělím zájemcům na e-mailu petr[tečka]lindner[zavináč]priblizovadla[tecka]cz. Koloběžka parkuje v Brně, ideální by bylo osobní převzetí, v ostatních případech jsem schopen ji poslat PPL.

Koloběžka Kostka 28

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *