Jak se fotí Kick France 2013 – rozhovor s Pájou Soukupovou na Nikonblogu

Pavlína Soukupová je nejen výborná koloběžkářka, ale také mladá nadaná fotografka, která se zúčastnila jako členka podpůrného týmu letošního „podniku“ Kick France 2013 – ten snad našim čtenářům představat nemusím. Pája zde sice byla – jak sama říká – holka pro všechno, nicméně jejím úkolem bylo mimo jiné fotit, fotit a fotit…

 

Jaké to je běhat sprinty s těžkým foťákem a stativem, odbíhat od vaření jídla, praní dresů pro šestici „hlavních hrdinů“ Kick France 2013, řízení doprovodného auta či stavění nebo bourání tábora, to se dozvíte v rozhovoru, který jsem s Pájou vedl na Nikonblogu.cz.

Nikonblog-cz – rozhovor s Pavlínou Soukupovou

Nepochybuji o tom, že se Pavlína na Tour nadřela v takříkajíc míře srovnatelné s hlavními aktéry, a proto jí zde udělám malou reklamu: Pája bude mít zhruba do týdne vytištěné dva typy nástěnných kalendářů pro rok 2014 – samozřejmě na motivy Kick France 2013. Náhledy najdete na jejím webu, objednávat můžete e-mailem, který najdete tamtéž.


Sdílej:

Jeden komentář

  1. Vždy smekám nad „neviditelnýma“. Všecna čest celému podpůrnému týmu, neb takovou akci by bez nich udělat nešlo. A fotky? supr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *