Jak se fotí Kick France 2013 – rozhovor s Pájou Soukupovou na Nikonblogu

Pavlína Soukupová je nejen výborná koloběžkářka, ale také mladá nadaná fotografka, která se zúčastnila jako členka podpůrného týmu letošního „podniku“ Kick France 2013 – ten snad našim čtenářům představat nemusím. Pája zde sice byla – jak sama říká – holka pro všechno, nicméně jejím úkolem bylo mimo jiné fotit, fotit a fotit…

 

Jaké to je běhat sprinty s těžkým foťákem a stativem, odbíhat od vaření jídla, praní dresů pro šestici „hlavních hrdinů“ Kick France 2013, řízení doprovodného auta či stavění nebo bourání tábora, to se dozvíte v rozhovoru, který jsem s Pájou vedl na Nikonblogu.cz.

Nikonblog-cz – rozhovor s Pavlínou Soukupovou

Nepochybuji o tom, že se Pavlína na Tour nadřela v takříkajíc míře srovnatelné s hlavními aktéry, a proto jí zde udělám malou reklamu: Pája bude mít zhruba do týdne vytištěné dva typy nástěnných kalendářů pro rok 2014 – samozřejmě na motivy Kick France 2013. Náhledy najdete na jejím webu, objednávat můžete e-mailem, který najdete tamtéž.


Sdílej:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Jeden komentář

  1. Vždy smekám nad „neviditelnýma“. Všecna čest celému podpůrnému týmu, neb takovou akci by bez nich udělat nešlo. A fotky? supr.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.