Search
Close this search box.

Jarda Kulhavý olympijským vítězem v cross country!

Přestože se na Přibližovadlech horským kolům nevěnujeme, nemůžeme zavřít oči nad fenomenálním bikerem Jardou Kulhavým, který nejen že je mistrem světa z minulého roku (kdy k tomu jen tak mimochodem ještě přidal vítězství ve Světovém poháru horských kol), ale dnes si skvělou jízdou vybojoval navíc ještě olympijské zlato z Londýna. Gratulujeme!

Přestup do koloběžek?

O poněkud komický závěr, ale zároveň obdivuhodný výkon se postaral na třetím místě Ital Marco Aurelio Fontana. Ten jel až do posledního kola ve trojici s Jardou Kulhavým a druhým Nino Schurterem a často jim i nastupoval. V posledním kole se však něco zlomilo. Sedlovka… Fontana sice uhájil třetí místo, do cíle však dojel „na štangli“.

Tudíž jsme naznali, jestli by některému z předních koloběžkových týmů nestálo za to, tohoto závodníka angažovat mezi favority pro příští mistrovství světa. Co vy na to Ultimo a spol?

Doslov

Jen kdyby si Jarda na závěr nestrkal do huby tu medaili… To je tak blbý zvyk, že nám z toho naskakuje husí kůže!

Sdílej:

3 komentáře

  1. Tak tohle vítězství jsem vobrečel.
    Sáblíkovou a Špotákovou taky a ty maj s koloběžkama strašně moc společnýho. Taky ten jejich sport dělá jen hrstka nadšenců, ale na rozdíl od koloběžek jsou na olympiádě a pro dosahování špičkových výkonů potřebují i velmi nákladná sportovní zařízení.
    MTB je jiná liga. Na horským kole jezdí kde kdo a závodníků je taky jako smetí. No a že ta konkurence přináší kvalitu je na snadě. Už aby se i v koloběžkách osmělili a rozhoupali další závoďáci.
    Jardovi gratuluju.

  2. To jak J.K. jel celý závod (byl jsem přikovaný k obrazovce), to bylo neuvěřitelné a  pak v poslední zatáčce předjel toho Švýcara, to mě fakt dojalo. Také velká gratulace.

  3. Taky jsem to sledovala, byl to parádní závod a ten finiš úžasný. Rovněž se připojuji s gratulací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *