Search
Close this search box.

Kam jede do prdele?

Celý článekKdyž teď koloběžce jezdím sporadicky, protože mám moc práce, jsem líný sportovat, je mi zima a navíc mám trochu obavy z mokrého listí na cestách, aspoň sjíždím weby o kolobkách. Kterých pravda zrovna moc není, ale něco se přece jenom najde. Nedávno jsem se velmi dobře pobavil na sajtu Petra Vavruši – Kbike.

 

Tvůrce – dovolím si tvrdit legendárních – koloběžek K5 a K6 přišel nedávno se zajímavou aktivitou – chystá na svém webu stránku s referencemi uživatelů těchto kolobrnd. Zároveň vystavil vzorek, a právě u něj jsem se něco nachechtal.

Začněme ale postupně: nejdřív jsem si trochu poslintal bradu po zhlédnutí fotogalerie uživatele jennydrums na Rajčeti. Vskutku luxusně vytuněné „ká pětky“! Borci snad musí vlastnit lakovnu, jinak to není možné. Mně se navíc líbí i prezentace, resp. propojení fotek s urbanistikou Ostravy. Prostě pohoda lahoda!

Koloběžky K-bike K5 v Ostravě
Zdroj: jennydrums

Mimochodem, jennydrums má na Rajčeti navíc ještě dvě galerie týkající se kolobrnd ze Zlína. Najdete je jistě sami.

Ovšem největší bomba je video na Youtube! První odkaz je vcelku nuda, ale prokliknete-li druhý, a v seznamu videí zvolíte KBike K5 Zlin, uvidíte, čemu jsem se tak smál.

Náš redakční systém bohužel neumí (v námi provozované starší verzi) vkládat videa z jútubu, takže buď klikněte na předchozí odkaz nebo čtěte můj verbální popis:

Hned na začátku záběru vidíte vlevo Petra Vavrušu opřeného o popelnici, který si významně odkašle, aby posléze zmizel ze scény. Ještě před tím se ale asi v osmé vteřině ozve nevěřící ženský hlas s replikou „Kam jede do prdele?“. A já padám smíchy pod stůl. Ten tón hlasu se nedá popsat, určitě si video pusťte!

Leč filmeček ještě pokračuje: „No, to je přesně to, co…“ vysloví lehce udýchaný tester kolobky, který už do prdele přijel, a jeho kamarád ho hbitě doplní: „To co potřebujeme!“

Já nevím, možná jsem z těch kolobek fakt trochu uprděnej, ale tohle člověka v době, kdy mu nadávají čtenáři za chybu tiskárny a vůbec se ten podzim nějak sere, dokáže postavit na nohy.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *