Search
Close this search box.

Kolobcast #10 – Příslušenství koloběžek

Když bych si měl sáhnout do svědomí, tak je pravda, že se na Přibližovadlech věnuji spíše samotným koloběžkám, a mnohem méně pak příslušenství k nim. A přitom nejroztodivnějších věciček, které se dají na koloběžku navěsit, je v krámech a na e-shopech tolik! No právě… kdo se v tom má vyznat, a které produkty preferovat? Protože všechny se dost dobře postihnout nedají. Nevadí, to, co lze uvést, jsou takříkajíc obecné informace typu: Jaké příslušenství budu nutně potřebovat, a bez jakého se naopak obejdu?

 

To, co vám chybí, a co nutně potřebujete, bych si dovolil rozdělit do dvou základních skupin: Příslušenství na koloběžku a příslušenství pro jezdce, tedy něco na sebe. A možná i do sebe :-) V tomto dílu kolobcastu se tedy budu věnovat těm techničtějším doplňkům čili věcem na koloběžku, příště se podíváme do světa sportovní módy a podobně, tedy za příslušenstvím pro jezdce. Pojďme na to!

Mimochodem…, na začátku kolobcastu se rozplývám nad tím, že jde o jubilejní desátou epizodu tohoto koloběžkového podcastu, a on je to ve skutečnosti díl jedenáctý! Jestli nevíte, kdo vymyslel to hloupé číslování od nultého dílu, tak se přiznávám, byl jsem to já sám. No nic, teď už s tím nic nenadělám, a taky o nic nejde, že ano? :-)

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *