Kolobcast #11 – Příslušenství pro koloběžkáře

Abych řekl pravdu, hodně mě překvapilo, jak dobře je sledovaný předchozí díl kolobcastu o příslušenství na koloběžky. Čekal jsem zájem spíš vlažný, ale jak je vidět – a jak jsem psal v úvodu k minulému dílu – ono příslušenství fakt asi flákám a měl bych s tím něco dělat. Nicméně po 14 dnech zde máme pokračování – příslušenství pro jezdce, pro koloběžkáře. Co vy na to? Zajímá vás i toto?

 

V desáté epizodě jsem nenápadně naznačoval, že v té dnešní, jedenácté, bych se mohl věnovat kromě příslušenství pro jezdce, tedy v širším slova smyslu něco na sebe, také třeba i něčemu do sebe :-) Jak sami za půlhodinku, po kterou trvá aktuální díl kolobcastu, zjistíte, nakonec jsem se tématu do sebe, čili stravě a nápojům, potažmo pak nejrůznějším energetickým drinkům, tyčinkám a gelům, a dalším podpůrným prostředkům a drogám… nevěnoval. Proč? Jednak je to široké téma na samostatný díl, ale asi ani ten neklapne. Nerozumím tomu totiž. Jezdím na Horalky a sójové tyčinky od Sedity, a zapíjím to nejlíp vlažným či studeným černým čajem, protože z vody je mně těžko. A v hospodě po cestě, pokud zrovna není kvůli celosvětovému blbnutí zavřená, si dám smažený sýr s hranolky. Jediným dopingem je mně výborná, vlastnoručně připravená káva z prémiové suroviny. Toť vše, co vím o tématu do sebe. A to jistě víte i vy beze mě :-)

Nevadí, myslím, že i tak je tento díl kolobcastu o příslušenství na sebe, dostatečně výživný. Dozvíte se zde například, že na koloběžku nejsou úplně vhodné lakýrky s koženou podrážkou nebo lodičky s jehlovými podpatky. To jsou mi objevy, že ano? :-) Tak vážně – tento díl není o nic ironičtější než jiné, a všechno, co zde říkám, mám vyzkoušené na sobě. Ale už konec zbytečných řečí – zvu vás k poslechu dalšího dílu kolobcastu!

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *