Search
Close this search box.

Kolobcast #13 – Jak vyladit koloběžku k dokonalosti – řízení

Výrobci se sice snaží produkovat pokud možno co nejdokonalejší koloběžky, my lidé jsme ale každý jiný, a některé detaily stroje potřebujeme vyladit přesně podle svojí postavy. Takže řízení – čili řídítka a představec, potažmo pak ještě gripy a/nebo rohy. Jak na to? Poslouchejte další díl koloběžkového podcastu – kolobcastu.

 

Už jsem to v jedné z epizod kolobcastu říkal – koloběžky mají oproti jízdním kolům jednu nevýhodu – jejich rámy se vyrábí vždy jen v jedné velikosti. Když si kupujete kupříkladu silniční kolo, můžete si vybrat – podle výšky a proporcí svojí postavy – třeba z šesti velikostí rámu. U jednoho modelu kola. To u koloběžek není. 

Takže detaily – hlavně tedy postavení rukou, protože sedlo jsme na koloběžkách jaksi eliminovali, je třeba vyladit pomocí řídítek, představce, gripů, rohů… 

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *