Kolobcast #14 – Jen tak: O koloběžkové promiskuitě

Po nějakém času opět přináším lehce speciální epizodu, kratší díl, takový vložený nezávazný a třeba i nevážný pokec, přesněji koloběžkovou samomluvu. Pojem promiskuita je sice obvykle vztahovaný k sexuálnímu chování, nicméně toto slovo pochází z latinského promiscuus – promíchaný, smíšený, společný. A já také v tomto dílu kolobcastu mluvím o tom, jak promíchávám, zkrátka střídám koloběžky. A nedělám to jenom proto, že některé vlastním a některé testuju. Proč to tedy dělám? 

 

Proč to dělám, proč se tak promiskuitně chovám ke koloběžkám, to se samozřejmě dozvíte až při poslechu tohoto dílu koloběžkového podcastu. Když naznačím, že mě to baví, a že to dělám pro zdraví a kondičku, asi vám tím moc nenapovím. Mno…, holt si tento díl podcastu budete muset poslechnout ;-)

Mimochodem, mám pro vás tip – tedy pro ty z vás, kteří rádi vaří. Ale ono se to vlastně dá vztáhnout i na jakékoliv domácí ruční práce, třeba vysávání. Ovšem kdo rád vysává, že ano? Mně se zkrátka osvědčilo poslouchat podcasty při vaření. Nasadím sluchátka a už to frčí! Neposlouchám samozřejmě svoje podcasty – těch si užiju dosyta při stříhání a úpravách zvukové stopy. Ale vy to tak nemáte, takže vám přeji příjemný poslech u koloběžkového podcastu čili kolobcastu! :-)

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *