Search
Close this search box.

Kostka Rubik 4 na Přibližovadlech – testujeme!

V pátek k nám kurýr přivezl známou plochou krabici potištěnou vyobrazením koloběžky a logem Kostka-kolobka. Rubik je tady! Sotva přišel ze školy, zabavil jej pro sebe můj syn Albert a jal se zkoušet skládání.

Kostka Rubik 4

Jak se mu to dařilo, to můžete posoudit sami na následujícím videu. Myslím ale, že mu to docela šlo – až pochopil, na kterou stranu se šrouby utahují a na kterou povolují :-)

Test Rubika se budu – dá-li tedy počasí – snažit přinést co nejdříve. Abyste se ještě stačili rozhodnout, zdali by třeba nebyl to pravé pod vaším Vánočním stromečkem…


Sdílej:

6 komentáře

  1. Zdravím všechny koloběžkáře: zajímalo by mě, jak probíhá test, na Rubíka 4 si již brousím zuby, tak by mě zajímal další názor. Do rodiny koloběžek bych rád ke Kostce Street fold přidal ještě právě Rubika 4. Zajímalo by mě, zda se při jízdě nepovoluje, popřípadně nějaký jiný problém. Street je nepřekonatelná koloběžka, jel jsem na ní denně něco přes 130Km a s rohlíkem ve tváři…doufam, že Rubík 4 na tom bude stejně:)

  2. Jenda: Dobrý den, žádné dotazy nemažeme. Pouze jste – protože jste komentoval poprvé – podléhal schvalování admina. Takže se omlouvám, že to nějakou chvíli trvalo.
    K vašemu dotazu a dalším natěšeným koloběžkářům: Recenze Rubika se z několika různých důvodů zdržela, nicméně měla by být uveřejněná do 14 dní. Vydržte :-)

  3. Díky za odpověd, budu se tedy těšit na test a pár lidí se mnou, již mají zálusk právě na Rubika 4 s jarním očekáváním:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *