Search
Close this search box.

Náš kalendář, váš kalendář…

Přestože první měsíc roku 2015 je teprve za polovinou a čistě teoreticky by měla v našem klimatickém pásmu vládnout zima, všichni víme, že na většině území Česka panuje spíše sychravé podzimní nebo jarní počasí. Koloběžková sezóna roku 2014 v podstatě neskončila a jen volně změnila letopočet na 2015.

Něco jiného je závodní sezóna nebo období koloběžkových hobby akcí – zde sezóna s kalendářní zimou nepočítá. Nevadí. Je čas na regenerování sil, u pořadatelů pak na pečlivou přípravu akcí a závodů pro rok 2015. A právě na vás, kteří jste na pořadatelské straně, se tímto krátkým článkem obracíme.

Rollo liga 2014 –– Louny a Těškov 21.––22. 6.
Atmosféra koloběžkových závodů je silně nakažlivá
Pátrání započato

Jako každý rok, budeme i letos připravovat náš velký Kalendář koloběžkových akcí a závodů (viz např. loňský zde). A proto prosíme všechny pořadatele, kteří by své klání měli rádi v tomto kalendáři roku 2015 obsaženo, aby se nám ozvali a poslali co možná nejpodrobnější údaje. E-mail najdete dole v zápatí v sekci O nás | Odkazy.

Zatím to nespěchá, kalendář bychom rádi zveřejnili zhruba začátkem až v půlce března. Čím dříve ale údaje pošlete, tím větší je pravděpodobnost, že na to nezapomenete. My skutečně nikoho uhánět nebudeme…

Jen pro vaši informaci – loni stránka s Kalendářem koloběžkových akcí a závodů zaznamenala přes 5 000 přístupů – zájem o informace tohoto typu tedy mezi uživateli koloběžek je. Jen ještě podotýkám, že umístění akce je v kalendáři zdarma (kdybyste nám ale náhodou chtěli poslat nějaký tučný obolus, určitě se domluvíme:-)).


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *