Požehnané Vánoce, klid v duši a otevřené srdce do roku 2020 přejí Přibližovadla.cz

Celý článek Nepochybuji o tom, že čtete i jiná média nežli Přibližovadla.cz, takže jistě víte, že nastávající rok 2020 je podle čínského horoskopu rokem krysy. Dokonce prý rokem kovové krysy! No dobře, ať si Číňané vyznávají co chtějí – pro nás koloběžkáře je rok 2020 jasným rokem strojů s koly 20/20 palců – nebo ne?!

 

Minulý rok jsem vás ve svém tradičním „štědrovečerním projevu“ vyzýval, abyste se letos flákali. Dělali jste to? Odfrkli jste si aspoň jednou pořádně? I když jednou… to je málo. Takhle jednou týdně, to je docela dobrá porce flákání. Ostatně šábes je každý týden – Bible o tom mluví jasně. Já jsem se jej snažil dodržovat, což znamená, že jsem svoji porci flákání často překračoval, ale také mnohdy nedodržel. Nicméně i po roce trvám na svém, že flákání – ať jej praktikujete kterýkoliv den – je tělu i duši velmi prospěšné, a doporučuji vám v tom pokračovat i nadále. Zvláště, pokud jste to doposud flákali.

Priblizovadla.cz > PF 2020

Dobré věci jsou trvalé, abych se však neopakoval, budu vám letos vinšovat zase něco jiného. Že nevíte, co je vinšovat? Krásné české slovo, které je synonymem slova přát. Pochází z německého slova (jak jinak v češtině) wünschen – přát si, popřát, chtít… Angličtinářům je pak jistě povědomé podobně znějící slovo wish, které znamená… to stejné. Ale konec jazykového koutku.

Přeji vám požehnané Vánoce, a do roku 2020 klid v duši a otevřené srdce. „Jen“ tyto dvě věci, které na první pohled vyznívají úplně banálně, ve skutečnosti však znamenají velmi mnoho. S klidem v duši dál dojedete, s otevřeným srdcem navíc pak ještě pojedete tím správným směrem. A nemusíte přitom ani nutně mít v roce 2020 koloběžku s koly 20/20 palců. Nemusíte vlastně mít žádnou koloběžku. Ale to bychom zase nebyli na Přibližovadlech, že ano? :-)

To vám přeje vrchní přibližovadelník, Petr Lindner.


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *