Search
Close this search box.

Zalehnout a jedem!

Z koloběžek jsme zvyklí za jízdy spíš stát, občas se posadíme na sedlo kola, ovšem povalovat se za jízdy na gauči, to je na Přibližovadlech premiéra. Děkujeme Petru Hebedovi z Azubu, který včera přivezl lehokolo Azub Mini. A jde se testovat! (Recenzi ale nečekejte dříve než za 14 dní – teď je třeba jezdit.)

Azub MiniAzub Mini
Nejprve proběhlo testování v bačkorách mezi futry, druhý den už ale rychle do akce.
Plácek před školou posloužil k nácviku rozjíždění a zatáčení.
Raději jsem si vzal chrániče na lokty, ale nesložil jsem se ani jednou.
Azub Mini
Na nezájem si Azub Mini rozhodně nestěžoval už od začátku. Naše testerská omladina samozřejmě musela také vyzkoušet, jak se na tom sedí a jak se to řídí těma divnýma řídítkama.
Mimochodem – první dojem – spodní řízení je boží!

Sdílej:

3 komentáře

  1. Tak tohle bude pokračování, až seženu trochu víc času. Už to mám dlouho v hlavě a sehnal jsem na webu i spoustu materiálu. Ovšem bude to naklápěcí trojkolka i s pomocným motorkem, časem kapotovaná.

  2. A nepadají z pedálů nohy? Jak vidím na obrázku, že pedály nemají dole žádné zarážky, hodně energie podle mě vezme vůbec udržení nohou v této poloze. To je vlastně permanentní sklapovačka.

  3. Nohy normálně nemají tendenci z pedálů padat – jen na hrbolech. I tak ale – až dostanu potřebnou míru jistoty v rovnováze (dostanu-li ji za těch 14 dní testování:) – tak bych tam nahodil nášlapné pedály. Běžně se v nich na leháčích jezdí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *