Search
Close this search box.

Přibližovadla.cz přejí: Pohodové Vánoce a v roce 2019 se víc… flákejte

Celý článek Jsou tady Vánoce. Chaos a zmatek v obchodech, v MHD i na příjezdových silnicích k velkým obchodním centrům. Nenáviděný generální úklid, pečení cukroví, bramborový salát a kapr. Jak se zdá, Vánoce nejsou zrovna nejpohodovějším obdobím v roce :-) Ale ne, dělám si legraci. Pojďme to vzít s nadhledem.
Nebudu rozvláčně hodnotit uplynulý rok (navíc, když končí až za týden :-) ). V podstatě bych totiž mohl doslova a do písmene opsat to, co jsem publikoval před rokem. A tiše se v koutku stydět, protože jsem to byl já, kdo vám – i sobě – přál, abyste zpomalili. Samozřejmě nikoliv na koloběžkových závodech, ale v životě. Mně samotnému se to zkrátka moc nepodařilo. Nestíhačka, toto jediné slovo by mohlo vystihovat vše. Ale přiznám se, není to úplně přesné – trochu jsem se také flákal (takže jsem vlastně i zpomalil :-) ).

Takové flákání, to je ovšem skvělá věc! Nesmíte si jej ale splést s nudou. To je slovo, které jsem už před naším letopočtem vypustil ze svého slovníku a už nikdy ho nehodlám vracet zpět. Správné flákání probíhá tak, že se jednoduše vyfláknete na práci, a děláte si to, co vás zrovna baví. Třeba se jedete projet na koloběžce…

PF 2019 – Priblizovadla.cz

Nejlepší flákači se rekrutují z řad rentiérů se zajištěným příjmem. To bohužel není můj případ, takže jsem si chvíle flákání musel zase tvrdě oddřít prací. Mám ale v životě to štěstí, že mě každá práce, kterou jsem kdy dělal, bavila, tudíž to zase tolik nebolelo. 

Co vám tedy chci popřát do nového roku 2019?

Flákejte se!

Flákejte se při každé příležitosti, v každé denní i roční době, zkrátka kdykoliv to na vás přijde. A kdybyste náhodou byli tak zaneprázdněni, že se vám nepodaří flákat se takříkajíc fyzicky, flákejte se aspoň v hlavě. Je to velmi povznášející, to mi můžete věřit :-) Abych nezapomněl, užijte si šťastné a klidné Vánoce! 

To vše vám přeje vrchní přibližovadelník, Petr Lindner. 


Sdílej:

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *