Přibližovadla.cz přejí veselé Vánoce a skvělý rok 2014!

Celý článek Tak nás zase, jako každým rokem, dohnaly Vánoce… Kdybych měl být patetický, vyplodím nějakou děsně dojemnou větu, chce se mi ale spíše cynicky napsat – no a co, vždyť je to pořád stejné. Není, a vy to víte. Vánoce jsou něco zvláštního. I tomu největšímu bezvěrci vrtá hlavou, jak je to s tím Ježíškem…Já vám to tedy prozradím: Dárky pod stromeček dává maminka s tatínkem. Nevěříte? Je to tak – už mi to povrdilo několik lidí nezávisle na sobě, takže to není žádná moje konspirační teorie vycucaná z prstu.

Docela by mě ale zajímalo, co jste si tak asi přáli. Novou koloběžku? Nebo snad jen nějaké ty tuningové komponenty? Co třeba pěkný funkční dres? Je toho mnoho… Tak to udělejme jinak – dovolte nám vyslovit naše přání pro vás:

Přejeme vám hlavně zdraví a sílu do jezdění, a to ať se přibližujete na čemkoliv. Přejeme vám ale také duševní pohodu – však to znáte, je to v hlavě. Ať vám vaše stroje jezdí bez poruch, bez defektů a vy ať se obejdete bez pádů. Ať vám Ježíšek přinese všechno, co jste si přáli a ať si toho náležitě užijete. Třeba lásky…

PF 2014 – Přibližovadla.cz

No a v příštím roce 2014 se tady zase potkáme. Žádné velké změny sice nechystáme, něco dílčího ale přijde. Budeme se opět věnovat větším či menším testům, ale také závodům a „volnočasovým“ akcím.

Zachovejte nám prosím přízeň i v roce 2014. A díky za tu letošní!


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *