Search
Close this search box.

Trhni si (nohou) Brno!

Projeďte se s námi na koloběžce Brnem – všechny koloběžkáře, koloběžkářky (ty především), mladé i staré, udřené i nezaměstnané, maminky i tatínky, babičky a dědečky, zveme k první vyjížďce Brnem na koloběžkách. Sraz je ve středu 14. září v 16 hodin u „bazénu“ na Moraváku.

Trasu vyjížďky upřesníme až na místě po dohodě se všemi účastníky – nemusíte mít obavy, všichni budou všem stačit. Nejde o závod, nejde o oficiálně hlášenou hromadnou akci. Budeme tedy dodržovat pravidla silničního provozu a věříme, že ani helmu doma nikdo nezapomene.
Prostě se chceme jen tak projet, ukázat ostatním Brňanům, že i koloběžky jsou skvělými dopravními prostředky, ale taky se seznámit, okouknout svoje stroje, pokecat…

Nemáte-li ještě koloběžku, klidně přijeďte třeba na kole. Rádi vám naše stroje zapůjčíme, abyste si mohli vyzkoušet, jak skvělé je stát aspoň občas aspoň jednou nohou na zemi.

Zvou dobrovolní a neoficiální pořadatelé Miloš Hotař – Nakolobce.cz a Petr Lindner – Přibližovadla.cz

(Nebude-li pršet, nezmoknem, jinak se akce ruší, resp. přesouvá o týden dopředu.)

Sdílej:

7 komentáře

 1. Marek Lutonský :

  Tady teda byli rychlejší: http://www.brnonakole.cz/22-9-ct-cyklojizda-ke-dni-bez-aut/

  Je škoda, že se to teď dělí do dvou akcí.

  Mno dělí a nedělí… My si rozhodně nehrajeme na žádnou iniciativu (to by mě mohlo ohrát otravovat se ještě s magistrátními úředníky;). Trhni si (nohou) Brno! je prostě jen pohodová výjížďka příznivců koloběžek bez nároku na manifestační charakter. Což ale nevylučuje, že se nezúčastníme (nebo jen někteří z nás) akce Brno na kole o týden později;)

 2. Kolik účastníků zatím přislíbilo svou přítomnost? Nestálo by za zvážení udělat Eventu na FB? Možná si všimnou i ti, kteří nejsou ani ve skupině K Bike…

 3. Martin Grill :

  Kolik účastníků zatím přislíbilo svou přítomnost? Nestálo by za zvážení udělat Eventu na FB? Možná si všimnou i ti, kteří nejsou ani ve skupině K Bike…

  Mno, já jsem to chtěl na FB udělat, ale nějak se mi nezadařilo:( Nicméně teď už je stejně pozdě… Kolik lidí potvrdilo účast nevím, to bude vědět Milouš. Přes náš web jedině ty;)

 4. Takže nejspíš přesunuto a já si budu muset přehodit šichtu… Nu což. Ale ještě ráno bylo krásně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *