Search
Close this search box.

Videohádanka na listopad – poznáte, co právě testujeme?

Dlouhých slov netřeba, koukněte na video. Na čem jsme to asi o víkendu brázdili podzimní lesy? Ti, kteří vědí, si to výjimečně mohou nechat pro sebe, hádanka je pro ty, kterým jsme se ještě nechlubili…

Sdílej:

13 komentáře

  1. Řekl bych, že je to cosi s odpruženou vidlicí…. a z toho jak posunující se kamera odhalila část kola s odrazkou bych tipoval, že to není koloběžka, nýbrž nějaké skládačka. V těch se nevyznám, tak si můžu tipnout jen cestu ….a to vypadá jako Z Baby do Medlánek. :-)

  2. Já bych se nestyděl tipnout to na něco elektrickýho. Jízda je plynulá, takže žádné odrážení a ani není vidět ztráta rychlosti na nerovnostech. Elektrokolobka, nebo elektrokolo?

  3. Odpružené to je, vzorek předního plaště znám, odrazka dodáva na kolobku Kickbike a tak to je Cross Maxík 20D Ráno ještě udělm kontrolu s Maxíkem ve stáji :-)

  4. Tak jo, pravdu mají ti, kdož hlasovali za Cross Max 20D. Vyhrává tedy Juraj a za ním Libor, nicméně hmotná cena nebyla vyhlášená ;)

  5. Dakujem akademii za doveru a svojej rodine za podporu, dalej by som chcel podakovat …
    Mohol si dat mena vyhercov aspon vyhlasit v stanicnom rozhlase, takto stracame motivaciu. Na vojne sme dostavali pochvalu pred nastupenou jednotkou i ked ja som bol utajeny. :)

  6. Mohl bych ti nechat otisknout děkovačku v místním Kohoutovickém kurýru Juraj :) Pokud ti tedy nevadí, že je to silně tendenční plátek radniční koalice ČSSD a ODS. Podle mě bys asi v takové společnosti bejt nechtěl, co?

  7. nj Petr to testuje az po pul roce, co i to zmizelo z garaze a mysli si ze se nic nepozna:):):) este ze na to Fido upozornil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *