Známe přesný datum a další informace k plzeňské 24hodinovce!

Pořadatelé 5. ročníku týmové čtyřiadvacetihodinovky v Plzni stanovili její přesný termín – koná se 21. a 22. června tohoto roku, čili téměř přesně za měsíc.

Téměř investigativním pátráním se nám podařilo získat pár informací k této zajímavé akci. Předně: Facebookovou stránku čtyřiadvacetihodinovky najdete zde. Měla by být aktualizovaná, kontakt na pořadatele tam je, takže v případě potřeby budete vědět, kam se obrátit.

Čtyřiadvacetihodinovka je týmová štafeta – to znamená, že každý, maximálně osmičlenný smíšený tým má jednu koloběžku, kterou si jezdci „půjčují“. Je lhostejné, kolik kdo najezdí, ale pro splnění pravidel musí každý z týmu ujet alespoň jedno kolo. Jsou dva okruhy: Noční, osvětlený pouličními lampami, má délku 2 km, denní, na který se vyjíždí v 7 hodin ráno, je pak šestikilometrový. Start a zázemí je u skautské klubovny zde. Začíná se v pátek je 21. června v 18:00 hodin.

Plzeňská týmová 24hodinovka
Plzeňská týmová 24hodinovka | Foto Václav Jun

Jste-li individualisté nebo nejste schopni dát dohromady závodní tým, není ani tak pro vás tato akce ztracena! Přihlaste se u Václava Juna (mailem: kolobehsport@centrum.cz, nebo na Facebooku KOLOBĚHsportu), najde pro vás místo v některém z mančaftů KOLOBĚHsportu nebo BEZ PEDÁLŮ.

Pokud ještě nejste rozhodnuti, zdali do toho jít, přečtěte si Vaškovu reportáž z minulého ročníku a podívejte se také na fotogalerii. Potom už jistě váhat nebudete…

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *