20. ročník Hanušovické padesátky již příští týden!

Celý článek Akcí pro koloběžkáře (a v tomto případě nejen pro ně) je každou sezónu čím dál více. Hanušovická padesátka je však tradičním výletem po krásném kraji Jeseníků. Ano, tradičním, protože se letos pořádá již po dvacáté, a výletem, protože to zkrátka není závod nýbrž jakási „společenská“ nebo chcete-li turistická projížďka.Každý není soutěživý typ a nevyhledává závody. I tak ale můžete toužit po společnosti stejně postižených lidí, a užít si s nimi příjemný den na stupátku koloběžky, nebo jízdního kola či jiného bezmotorového přibližovadla. Právě pro vás je zde Hanušovická padesátka, která se letos koná za týden, v sobotu 24. 6. 2017. Organizátor tuto akci charakterizuje takto:

„Hanušovická padesátka nemá charakter závodu, nýbrž pohodového výletu zakončeného sladkou odměnou.“

Hanušovická padesátka 2017

A že je těch odměn požehnaně! Dostane se skoro na každého :-). V cíli na vás čeká také tombola s hodnotnými cenami (můžete například vyhrát i koloběžku Kostka).

Pokud jste si ještě čirou náhodou koloběžku nepořídili, máte možnost si na Hanušovickou padesátku zapůjčit jeden ze tří modelů firmy Kostka – Hill, Twenty nebo Tour. „Zabookujte“ si ale koloběžku včas pomocí registračního formuláře, zásoby půjčovny nejsou nevyčerpatelné. A když se pomocí stejného formuláře zaregistrujete s předstihem i vy, kteří pojedete na svojí kolobrndě, chybu určitě neuděláte, naopak. Vyhnete se předstartovnímu shonu.

Takže za týden v Hanušovicích!


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *