Search
Close this search box.

Brněnské cyklo- a koloběžkové akce v nejbližších dnech

V Brně sice trochu Pražákům závidíme akci Město na kole, nicméně něco málo se děje i u nás. Kdo ještě neví, co bude dělat tuto sobotu 13. dubna, může se přidat ke zdravému jádru brněnské koloběžkové komunity na akci Pivně-naučný koloběžkový výlet Polička – Svitavy.

Jde o krátkou 25km doslova koloběžkovou „rozjízdu“ před sezónou. Sejdeme se v 8:45 hod na Hlaváku, odtud vyrazíme vlakmo do Poličky okouknout středověké hradby a královské věnné město, kde ochutnáme pivo stejného názvu. Odtud hurá na koloběžkách do Svitav za poznáním historie se zakončením v Pivovárku na kopečku (jak jinak, že ano?). Více podrobností najdete na webu Kolmo.cz nebo na Facebookové stránce této akce.

Všichni do města!

Přesně za týden, ve čtvrtek 18. dubna, se pak koná Velká jarní cyklojízda městem Brnem. Sraz je v 17 hodin na Moravském náměstí před kinem Scala, trasa kraťoučká, asi 4 km dlouhá (Moravské nám. – Rooseveltova – Benešova – Nádražní – Husova – Zelný trh).

Cyklojízda Brno 18. dubna 2013

Detaily této akce najdete na webu Brnonakole.cz, sluší se ještě dodat, že jde o takříkajíc oficiální nahlášenou akci, avšak pojede se bez doprovodu Policie.

Aktualizace 14. 4. 2013

Fotogalerii z vydařeného Pivně-naučného koloběžkového výletu Polička–Svitavy 13. 4. 2013 najdete zde.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *