Search
Close this search box.

Brněnský koloběžkový den 2020 a MČR 12″ koloběžek už za týden na brněnském velodromu!

Osmadvacátého září je pondělí, ale vzhledem k tomu, že máme státní svátek, budeme se válet na gauči u televize. Dobře, tak znovu a lépe: Zúčastníme se Brněnského koloběžkového dne 2020. Akce, kterou byste z minulých čtyř ročníků mohli znát pod názvem B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton, letos dostává nový rozměr navíc. Její součástí bude také Mistrovství České republiky 12″ koloběžek.

 

Na betonovém oválu

Brněnský koloběžkový den se koná v rámci 10. ročníku RekordOválu, což je akce cyklistů (překonání všemožných kuriozních rekordů), která se koná až od 15 hodin odpoledne po nás, po koloběžkářích, kteří opanují celý čas před tím. První závod koloběžek začíná v 11.00 hodin, takže když bude počítat s nějakým časem na registraci, rozkoukání se, přivítání se s přáteli a tak dále, nutně musíte dojít k tomu, že v deset je třeba být na značkách!

Brněnský koloběžkový den 2020 a MČR 12" koloběžek už za týden na brněnském velodromu!


Brněnský koloběžkový den je otevřený všem věkovým i výkonnostním kategoriím koloběžkářů. Budou se konat závody dětí (i na odrážedlech), koloběžkový závod na 10 km (26 kol), hlavní závod B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton – 21 km (55 kol), „genderově vyvážené“ koloběžkové smíšené štafety na 9 kol, a přesně v pravé poledne odstartuje Mistrovství České republiky 12″ koloběžek. Což je pecka! Jsem zvědav, které legendy českého koloběhu do Brna přijedou. Tedy kromě Petra Vavruši – otce všech Kábajků –, který již svoji účast potvrdil.

Vaše startovní číslo bude zároveň lístkem do tomboly, takže nebude-li medaile, může být výhra v tombole. Chybět nebudou ani cyklokuriozity Martina Zehnala, o zábavu je tedy postaráno měrou vrchovatou.

Foto z loňska | B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton 2019
Foto z loňska | B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton 2019

Startovné činí v předregistraci 200 Kč, na místě pak 250 Kč. V případě předem ohlášené neúčasti nebo zrušení akce je možné startovné využít jako voucher v obchodě Kolobky.cz. 

No a pokud ještě z nějakého záhadného důvodu nemáte vlastní koloběžku, můžete si na Brněnský koloběžkový den stroj zapůjčit opět na Kolobkách cé zet. Kolobky si rezervujte na emailu info@kolobky.cz. Akční cena půjčovného na celý víkend je 150 Kč (vyzvednutí v pátek, vrácení v pondělí nebo dle domluvy, podmínkou je účast na závodě a zaplacené startovné).

Takže rychle oprášit svoje Kábajky, Miba a další dvanáctky, a za týden na brněnském velodromu. I když vlastně… přijeďte na čemkoliv. Koloběžkový půlmaraton a další závody berou všechny.

Fakta na závěr

Co: Brněnský koloběžkový den 2020
Kdy: 28. 9. 2020 od 10.00 h
Kde: Velodrom, Křížkovského 22, Brno

Web Brněnského koloběžkového dne
Facebooková událost Brněnského koloběžkového dne

Foto z loňska | B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton 2019
Foto z loňska | B21: Brněnský koloběžkový půlmaraton 2019

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *