Search
Close this search box.

Craft Ostravský maraton – víkend plný sportu a zábavy pro celou rodinu

Celý článek První zářijový víkend, 5.–6. 9. 2015, se v Ostravě uskuteční „Craft Ostravský Maraton – Trojhalí Sport EXPO 2015“. 54. ročník Ostravského maratonu přichází v nové podobě, letos poprvé bude akce koncipována jako víkend pro celou rodinu. A na své si přijdou nejen běžci a příznivci klasického maratonu, nýbrž také koloběžkáři…Novinkou pro letošní rok je rozšířená nabídka tratí. Zájemci se tak mohou registrovat na maraton, půlmaraton, tratě o délce 5 km, 10 km nebo štafetu na 8 × 5 km. Půlmaratonu se bude možné účastnit také na koloběžce. To je příležitost, jak zažít atmosféru velkého závodu v netradiční podobě. Aby se mohli zúčastnit všichni nadšenci, bude k dispozici půjčovna koloběžek Kostka.

Ostravský maraton 2015
Zdroj foto: Kostka-kolobka

Jízda na koloběžce představuje jednoduchý pohyb, vhodný pro všechny věkové kategorie od nejmenších a nejmladších, až po největší a nejstarší. Závodníci nemusí mít přímo olympijské ambice, aby mohli s celou svou rodinou vyzkoušet netradiční sportovní zábavu. Jízda na koloběžce neodmyslitelně patří k dětským letům nás všech. Koloběžkářský půlmaraton nabízí jedinečnou možnost, jak vrátka k dětské radosti a zábavě opět otevřít a užít si krásný sportovní den se zapojením celé rodiny.

Přijďte si do Ostravy zazávodit v této unikátní disciplíně a získat nezapomenutelný sportovní zážitek. Je připraven bohatý kulturní program, autogramiády osobností světa sportu, přednášky o běhu nebo promítání filmů. Odměněni budou nejen nejrychlejší běžci a běžkyně ve všech kategoriích. Všechny startovní čísla budou zahrnuta do tomboly s hodnotnými cenami, jako jsou např. koloběžky Kostka, sportovní oblečení Craft, hodinky TomTom a další.

Ostravský maraton 2015
Zdroj foto: Kostka-kolobka

Maraton je pořádán za podpory města Ostravy a Moravskoslezského kraje a probíhat bude v ostravském Trojhalí Karolina. Bližší informace o této akci najdete zde.


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *