Sáhněte po mapě a vzápětí hned po kalendáři, abyste si mohli rezervovat sobotu 21. června k návštěvě severní Moravy. Hanušovice leží mezi kopci Hanušovické vrchoviny, Králického Sněžníku a Hrubého Jeseníku, kousek vedle, v Potůčníku, pak vznikají koloběžky Kostka. A Kostka vás také zve na Hanušovickou padesátku.
TISKOVÁ ZPRÁVA
Na vědomost všem se dává, že v sobotu 21. června l. P. 2014 se bude konati již 17. ročník každoroční Hanušovické padesátky. Srdečně jsou zváni všichni, a to bez rozdílu věku, váhy či náboženského vyznání. Pro čtenáře této akce dosud neznalé – Hanušovická padesátka je společensko-kulturní akcí a krátkou vyjížďkou na všem, co se točí, s pravidelnými zastávkami na dobré jídlo a dobré pití.
Turistická akce bude pořádána z atraktivního prostředí Hanušovického pivovaru, kde bude zajištěno kompletní zázemí: záchranná pomoc lékařská i záchranná pomoc zajišťující řádný přísun tekutin a v neposlední řadě záchranná pomoc materiální.
Účastníci budou mít možnost celou trasu absolvovat na jakémkoliv jízdním bezmotorovém prostředku – na kolech, na koloběžkách i na bruslích, případně i trakařích. Pozor – každý jede na vlastní nebezpečí. Upozornění pro všechny tekutináře a pivní gurmány – akce nemá charakter závodu, nýbrž pohodového výletu zakončeného sladkou odměnou.
Nemáte svůj vlastní jízdní prostředek? Nevadí, zapůjčit si jej můžete v připravené půjčovně koloběžek Kostka. Rezervace koloběžek na telefonu 606 714 696.
Jeden komentář
Já tam budu! :) Loni jsem zanechal positivní dojem, tož se musím letos ukázat!