Jednokolkový trénink Try One s mistry světa, Evropy i Slovenska

Celý článek Pokud jste si snad mysleli, že tréninky brněnské jednokolkové školy Try One jsou jedním velkým, nikdy nekončícím drilem, pak jste na velkém omylu. Každé pondělní setkání malých i velkých unicyklistů provázejí nejrůznější hry a soutěže. A navíc… občas přijdou i hosté, od kterých se můžete naučit to nejlepší na světě.Omlouvám se, poněkud nestíhám – trénink, o kterém chci psát, respektive spíš jej ukázat ve fotografiích, se konal už před čtrnácti dny. Na druhou stranu to ale na „kvalitě informací“ nijak neubírá, takže jen pár slov a pak už zmíněné fotky.

Jednokolkový trénink Try One s mistry světa, Evropy i Slovenska

Patnáctého února v osmnáct hodin do brněnské, přesněji kohoutovické pobočky SVČ Lužánky – Legato – nedorazily jen dětičky, mládež či dospělí, kteří se zde každý týden učí jezdit na jednokolce nebo zdokonalují svůj um, ale také dva významní jezdci evropského, a dokonce světového formátu: Mistr světa a několikanásobný Mistr Evropy v trialu Maďar Márk Fabián a slovenský majster ve flatu Matěj Zachar. Oba borci se naprosto přirozeně začlenili mezi ostatní, potrénovali s nimi, zahráli si hry a na závěr ukázali něco ze své „vyšší dívčí“. Znovu opakuji – podívejte se na fotografie.

Ještě předtím ale závěrečná informace: Jste-li z Brna či blízkého okolí a chtěli byste si alespoň zkusit, jaké je to sednout na jednokolku, vězte, že se Try One Unicycle School právě přehoupla do druhého pololetí letošního školního roku. Takže neváhejte! Ne, nemusíte hned shánět jednokolku – ta vám bude v Legatu pro začátek zapůjčena.


Veškeré podrobné informace najdete na webu www.tryone.cz

Fotogalerie

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *