Search
Close this search box.

Jednokolky na Přibližovadlech – ano či ne? Anketa pro čtenáře s vlastním názorem

Celý článek Na Facebookové stránce Přibližovadel jsme čirou náhodou (původní debata byla o pornostránkách…) narazili na problematiku čtenosti, či spíše oblíbenosti článků o jednokolkách na našem webu. Ne všem je zkrátka tato tématika po chuti a my bychom rádi věděli přesnější data. Řekněte sami…

 

Prolog

Je pravda, že i přes původní záměr ukazovat na Přibližovadlech všechny možné – ale hlavně nemožné – stroje se nám to zvrtlo poněkud jednostranně, ke koloběžkám. Skládací kola, tedy články o nich jdou, co si budeme namlouvat, pomalu do ztracena – zájem o ně není ani zdaleka takový, jak jsme původně předpokládali. Holt koloběžkáři jsou patrně více „komunitně zaměření“…

Chcete mě?

Ale pojďme k jednokolkám. Nemohli jste si nevšimnout, že občas na našem webu přistane nějaký ten jednokolkový článeček. Zatím jich není mnoho, ale protože bychom se chtěli těmto nepochybně zajímavým přibližovadlům věnovat podrobněji, může se stát, že začnou jednokolkové materiály přibývat. Aby to ale nedopadlo jako se skládacími koly, raději se vás nejprve zeptáme: Chcete na Přibližovadlech jednokolky?

Jednokolky

Anketa

Hlasování bylo ukončeno

anketa

 

Rosteme, na to můžete vzít jed!

Jako obvykle můžete psát také do diskuze pod článkem svoje názory, připomínky, náměty a podobně. Jistě se domluvíme i na sponzorských příspěvcích, zájemcům rád pošlu číslo účtu…

Ale vážně: Čtenost našeho webu permanentně stoupá. Průměrný meziroční nárůst návštěvnosti je +65 % (rok 2013 vs 2012), což jak jistě uznáte, není vůbec špatné číslo. Tuto anketu tedy děláme jednoduše proto, že i dál chceme dělat smysluplnou práci s ještě vyšší čteností. Tak proto teď promluvte vy…

Sdílej:

17 komentáře

 1. Od Singapuru po Los Angeles vidim na kolobezkovych forech fotky z priblizovadel, prelozene texty v translatorech z recenzi. Priblizovadla jsou kolobezkovy web z hlediska vnimani komunity ve svete. Mám dva podněty: 1. začít dělat i malé koloběžky jako třeba Oxelo, Micra atd. 2. Implementovat angličtinu.

 2. Nehlasoval som. Ani jedna odpoved nevystihuje ani priblizne moj nazor. Mna to nebavi, tak to necitam, ale je to Tvoj web a jednokolky su svojim sposobom priblizovadlo, tak si to tam nechaj.

 3. Tak Web je v pohodě. Mě osobně nevadí články o čemkoli. Je ale pravda, že koloběžky jsou koloběžky. Jak psal Pavel tak se zaměřit třeba na micro – cestování, skladnost. Lehokola a podobné výletně dopravní stroje nejsou špatné. IPS bylo taky super. Já bych fantazii meze nekladl.

 4. Je to web o přibližovadlech ne jen o koloběžkách. Pokud si články o jednokolkách najdou své čtenáře, proč by tu neměli být.za mně já čtu převážně koloběžky a občas kouknu i na něco jiného.

 5. Jelikož jsem debatu o jednokolkách na Přibližovadlech začal já, tak bych se k tomuto tématu chtěl také vyjádřit. Souhlasím se všemi předřečníky, zejména Jurajem a Pavlem. Hlasoval jsem pro a), protože je to nejblíž mému názoru. Jak jsem nyní zjistil, tak můj dojem, že na Přibližovadlech je přejednokolkováno, vznikl díky tomu, že na FB stránce Přibiližovadla je hodně fotek a videí s jednokolkami. ToŽ tak.

 6. Mě jednokolky sice vůbec nezajímají, ale to vůbec nic nevypovídá ani nenaznačuje nic o tom, že by zde neměly být. Jiným to vyhovuje třebas přímo naopak. Takže nejen na Přibližovadlech, ale všude čtu to, co mě zajímá a baví, zbytek je pro jiné čtenáře.

 7. Nemyslím si, že bych si kdy jednokolku pořídil, ale pokud by se článek týkal nějakého pořádného stroje s 29″ nebo lépe i 36″, rozhodně bych si ho rád přečetl. Co oslovit mistra Tomáše z „Okolečkamíň“ ještě než vyrazí na objezd republiky?:)

 8. Radku, a s menším kolem to už nejsou dostatečně pořádné stroje? ;) Jinak o Tomášovi zde určitě ještě řeč bude, s tím se počítá…

 9. No… Já jako milovník celodenních vyjížděk na čemkoliv s kilometráží +-100, si moc nedovedu představit, že by se něco takovýho jelo na 20″ jednokolce. Osobně považuju 20″ hlavně na akrobacii a triky „na fleku“ a 29″ a víc jsou pro mě ony pořádný stroje hodny titulu „přibližovadlo“. Ale ber to jako názor někoho, kdo si o jednokolkách jen čte, ale v životě na žádný neseděl – natož jel. Pro mě už má tenhle stroj moc stupňů volnosti :)

 10. Radku, máš naprostou pravdu :) Já jsem jen reagoval na slovo „pořádný“, protože pořádný stroj může být i ta dvacítka, byť je skutečně jen na blbnutí na fleku. (Neboli můžou existovat /a existují/ i „nepořádné“ dvacítky) Tvoje poslední konstatování mě ale dostalo a to musím s dovolením někdy použít – myslím těch moc stupňů volnosti :) Což je ale mimochodem taky pravda…:)

 11. Ahoj, mě články o jednokolkách nezajímají, nečtu si je, ale ani mi nevadí. Takže, jestli tu mají své čtenáře, ať tu klidně jsou B-)

 12. Souhlas s Malisem.Nečtu o jednokolkách, nezajímá mě to, ale to neznamená, že mi to vadí:-) Takže je to na panu redaktorovi. Uvítal bych články o II.sv. válce a truppenfahrrad, také zajímavá přibližovadla (jen sranda samozřejmě) :-)

 13. Můj názor je ten, že jsem rád za každý článek jakéhokoliv netradičního přibližovadla, ať už se jedná o jednokolku, koloběžku, kolo nebo jen třeba zajímavou pumpičku…čtu je všechny.
  To, čím jsou přbližovadla zajímavá, je právě ono nezaměření se na jeden druh přibližovadel (všiměte si, že jsem to slovo použil už 3x – nenapadá mě totiž synonymum, které by danou skupinu strojů vystihovalo lépe).
  Pokud chcete úzce zaměřený web, bude jich jistě spousta, ale zde se mi líbí právě to, že nikdy nevím, o čem bude další článek a za to moc děkuju.

  Na závěr si trochu rýpnu – ještě zde nebyla žádná trojkolka a jako majitel jedné z nich bych uvítal názor profesionálů na toto přibližovadlo (a hele počtrvté :-) )

 14. Dozvěděl jsem se o tomto webu jen díky článkům o jednokolkách. Jednokolka (stejně jako koloběžka) není jen na skákání. Dá se s ní i přibližovat. Mě například nezajímají články o koloběžkách, tak je nečtu. Myslím že čtenáře tím neztratíte, spíš získáte.

 15. Rozdmýchám znova tuto debatu ;-) Minulý týden jsem poprvé v životě (kromě cirkusu) viděl živě jednokolku – a to někde v Praze na ulici, už si nevzpomínám kde. Zato na veletrhu ani jednu :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *