Search
Close this search box.

Jednokolky v Pelhřimově znovu po roce – už tento víkend!

Celý článek Na den přesně před rokem jsem vydal fotoreportáž z pelhřimovského Města rekordů, přesněji z té části akce, která se věnovala jednokolkám. Letos má Unicycle Arena desetidenní zpoždění, to ale ničemu nevadí – připravte se na tento víkend 13.–15. června – v Pelhřimově totiž uvidíte jak českou, tak i světovou jednokolkovou elitu!Oficiální program je sice vyhlášen na tři dny, můžete však v klidu počítat hlavně se sobotou, která bude nabitá. V pátek bude probíhat jen podvečerní volné jezdění a pak večerní trialová show na hlavním pódiu, stejně tak v neděli se bude konat jen volné jezdění v tělocvičně. Jak říkám, sobota je hlavní a je se na co těšit!

Jednokolky v Pelhřimově

Uvidíte zde českou elitu – Adama Geržu, Honzu Střelce, Honzu Řeháčka a další, ale také „světové Maďary“ Marka Fabiana, Krisze Kovacze a Aidana Telekiho. Představí se škola jednokolek Try One s Radkem Šmejdířem, který jistě také ukáže něco ze svého flatového umění v soutěžích na jednokolkách. Vicemistr Evropy „Béda“ Střelec se pokusí o překonání českého rekordu ve skoku do výšky na jednokolce a další a další a další…

Jednokolky v Pelhřimově

Abych nezapomněl – v Pelhřimově potkáte také Tomáše Horáka i s plnou výbavou, s níž před pár dny dojel do cíle svého „objezdu“ Česka podél hranic. Potkáte zde také snad celý tým jihomoravských Křídlůvek, kteří se mimo jiné utkají v unihokeji s mančaftem Prague Unicycle Hockey Matěje Koudelky.

No a můžeme se tam potkat také spolu – protože Přibližovadla.cz u této akce prostě nesmí chybět!

Podrobné informace o této akci najdete zde, fotoreportáž z minulého ročníku pak u nás na Přibližovadlech.


Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *