Search
Close this search box.

Kolobcast #16 – O údržbě koloběžek… a drnčení blatníků

V mládí, když jsem ještě jezdil na kole(ch), jsem měl neustále ruce od „šmíru“, jak jsem na nich pořád něco montoval, seřizoval, opravoval, vylepšoval a ladil. Když jsem pak přešel na koloběžku, najednou jsem měl ruce čisté – klidně třeba devadesát procent veškeré práce odpadlo. Najednou jsem zjistil, že údržba koloběžky rovná se foukání kol a možná ještě občasné umytí stroje. Je to tak, nebo trochu přeháním? Poslouchejte v novém dílu kolobcastu.

 

S tím kolem, nebo s těmi koly to taky možná bylo tak, že mě to zkrátka bavilo se v nich šťourat. Chtěl jsem si dokázat, že si všechno dokážu seřídit a opravit sám, což jsem si taky dokázal. A nebylo to špatné – nějaká ta zručnost není vlastnost k zahození. Když dnes občas vidím některé koloběžkáře, kteří mají problém napumpovat kolo, říkám si, že jsem v mládí sám sebe vyučil docela dobře :-) No ale jak říkám, to už si přesně nepamatuju, jen mi tak v mysli tanou hluboko zasuté vzpomínky… :-) 

Zato však vím jistě, že v této době mě to už nebaví. Nebaví mě vrtat se v koloběžce, a naštěstí – jak se dozvíte v tomto dílu kolobcastu – to ani není nutné. I tu elektrickou pumpičku jsem si koupil :-) 

Přeji proto příjemný a ničím nerušený poslech!

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *