Kolobcast #17 – Závody na koloběžkách? Proč ne? Zkuste to taky!

Když nějakému koloběžkou nepolíbenému člověku říkám, že na těchto strojích se také závodí, občas mi to nevěří. Když pak přidám, že se jezdí i Mistrovství světa – a podotknu, že Češi patří mezi nejlepší na světě – nevěří mi už vůbec. Lidé však závodí na nejrůznějších přibližovadlech, tak proč by nemohli zrovna na koloběžkách, které – když se chce a je dostatek energie – se dokážou pěkně rozkoloběhnout po cestě…

 

Takže na koloběžkách se úplně koloběžně závodí, což pravidelní čtenáři Přibližovadel samozřejmě ví. Ale i tak si můžete poslechnout tuto epizodu koloběžkového podcastu čili kolobcastu. Protože… nastávají prázdniny a také kolobcastové prázdniny. Jinak řečeno, tyto podcasty si až do září dávají pauzu. Aby se jejich autor a účinkující v jedné osobě také mohl trochu nadechnout. Neboť mluvení je, jak známo, únavné :-)

Přeji příjemný poslech a hezké prázdniny!

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *