Search
Close this search box.

Kolobcast #20 – Jen tak: Když jedna nestačí

Rozhlédnu-li se kolem sebe, tedy přesněji – podívám-li se na svoje kamarády a ostatní koloběžkáře, které znám, nemůžu si nevšimnout, že spousta z nich má více než jednu koloběžku. Někdo má dvě, jiný tři, ale najdou se majitelé celé malé koloběžkové stáje. Ostatně já sám taky vlastním více než jednu koloběžku. Že jsou koloběžkáři ještě větší blázni, než jste si mysleli? Proč?

 

Když dnes může mít úplně v pohodě jedna rodina dvě auta, proč by jeden koloběžkář nemohl mít více strojů na dvou kolech, spojených stupátkem? A příkladů by se našlo mnohem více i z jiných oblastí – však o tom taky mluvím v tomto dílu koloběžkového podcastu. Zkrátka – vlastní-li nějaký koloběžkář více než jeden stroj, není to vůbec nic neobvyklého. Ale to čtenáři Přibližovadel ví, nebo ne? 

Osobně bych byl moc rád, kdybyste mi do komentářů pod článkem napsali, kolik vy vlastníte koloběžek a jakých. A co vás k tomu vedlo, že nemáte jenom jednu. Je to vášeň, co? ;-)

Teď už ale přeji příjemný a ničím nerušený poslech!

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Jeden komentář

  1. Nepřestávej. Například zajímavý rozhovor s koloběžkářem, výrobcem, odborníkem. Novinky v doplňcích kolobek. Díky moc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *