Kolobcast #21 – Koloběžkové trendy 2021. Na čem jsme jezdili a na čem jezdit budeme

Pořadové číslo tohoto dílu kolobcastu se mi stylově hodilo k natočení epizody o koloběžkových trendech… v roce 2021 :-) Ale nebylo to zase tak jednoduché. V předchozích dvou dílech Kolobcastu jsem nenápadně naznačoval, že všechno má svůj konec, a také tento koloběžkový podcast by mohl jednoho krásného dne skončit, nebo takříkajíc utlumit svoji činnost a ze čtrnáctideníku se stát občasníkem. Proto jsem vás také žádal, abyste mi napsali, jaká témata byste v Kolobcastu rádi slyšeli. Jak to dopadlo?

 

Nečekal jsem sice záplavu tipů, ale zároveň jsem věřil, že přijde více než jeden. To se splnilo, přišly dva :-) Takže to dopadlo dobře a můžeme pokračovat. 

V tomto dílu koloběžkového podcastu tak trochu shrnuji předchozích třináct let, po které jezdím na koloběžkách a také koloběžky testuji. Jak se dozvíte sami – až si nejnovější epizodu kolobcastu poslechnete –, současný stav nepovažuji za konec vývoje, naopak, očekávám další – byť třeba jen drobné posuny… ale zároveň nečekejte nějaké velké vize. Nechme se taky něčím překvapit.

Přeji příjemný poslech!


Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

2 komentáře

  1. Díky za super kolobcast i tu Biblickou část si možná někdy poslechu. Máte dobrý hlas a postřehy. Doufám, že budete pokračovat i nadále. Vím, že když není ta správná odezva, tak to jde hůře. :) Jinak na kolobce jezdím teprve jeden rok, co kolo už moc zdravotně nedávám, doufám, že na kolobce to vydrží déle… Teď jsem se jinak inspiroval brašnami a jsem zvědav jestli se mi podaří příští rok si pořídit nějaké větší a sjet třeba labskou stezku pro začátek v celé délce. Ať se daří. Martin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *