Kolobcast #22 – Skládací koloběžky, které chcete

Přiznávám, jsem trochu (dost) sklerotik. Mohl bych to svést na svůj věk, ale zapomnětlivý jsem odjakživa. Co mi vypadlo z hlavy tentokrát? Jak říkám v úvodu tohoto dílu kolobcastu, před pár dny jsem se uprostřed noci probudil, abych sám sobě vynadal: „Vždyť tys v kolobcastu úplně zapomněl na skládací koloběžky! Jak to, žes o nich ještě nenatočil samostatnej díl – ty starej sklerotiku?!“ Touto epizodou proto svoje pochybení napravuji.

 

V tomto dílu povídám o více či méně velkých koloběžkách pro dospělé (i když se mezi nimi najdou také modely, na nichž můžou jezdit i děti). Řeč zkrátka bude o těch koloběžkách, o kterých v tomto podcastu mluvím pořád. O strojích, které mají správnou velikost a ergonomii, správnou výšku stupátka, dají se na nich ujet desítky i stovky kilometrů bez toho, aniž byste se cítili jako na mučidlech. Nikoliv tedy o hliníkových skládačkách s polyuretanovými kolečky.

Až na výjimky budu mluvit o koloběžkách, které jsou víceméně stejné jako neskládací, nebo chcete-li pevné modely – jenom jsou navíc opatřené nějakým skládacím mechanismem, který je umožňuje… zmenšit. Samozřejmě ne za jízdy :-)

Přeji příjemný poslech!

V tomto dílu podcastu zmiňuji také dvoudílný článek o skládacích koloběžkách, který najdete zde, na Přibližovadlech. Pokud jste ho (je) ještě nečetli, najdete je zde:

Skládací koloběžky – všechno, co jste o nich chtěli vědět – 1. část
Skládací koloběžky – všechno, co jste o nich chtěli vědět – 2. část

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-) A pokud se vám nechce opouštět Přibližovadla (čemuž úplně rozumím :-) ), všechny díly kolobcastu najdete na této stránce.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *