Kolobcast #2: Proč zrovna koloběžku – 1. část

Pravidelní čtenáři Přibližovadel a skalní koloběžkáři to všechno znají. Vědí, v čem je kolobka dobrá a kde má svoje meze. Avšak opakování je matka moudrosti, a tak jsem se pokusil shrnout nejdůležitější fakta v nové epizodě koloběžkového podcastu – kolobcastu. Jde o první část dvojdílného povídání, takže jsem ještě neskončil :-) Ale kdyby vás napadlo cokoliv, co zde chybí, budu rád, když mně dáte vědět.

 

Ve třetím kolobcastu mimo jiné trochu spekuluji o počtu koloběžkářů u nás. I kdybych byl ale ve svém odhadu o celý řád mimo, pořád… je nás málo. To je také důvod, proč jsem se rozhodl první díly svých „proslovů k národu“ pojmout vysloveně pro lidi koloběžkami nepolíbené. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo o koloběžkování uvažuje, ale tak nějak se pořád nemůže rozhodnout, pošlete mu odkaz na kolobcast. Třeba ho ukecám ;-)

Přeji příjemný poslech!

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty.

Sdílej:

Jeden komentář

  1. Zdravím. Hezky řečeno ta jednoduchost je to co sám oceňuji nejvíc. Ještě bych řekl že v našich nynějších zimách je koloběžka skoro celoroční záležitost. Ale i jinak kdo jezdí na kole jen do září na koloběžce by jezdil klidně do prosince. Sám mám teplotu kolem 10°C nejraději.Ale možná to má být v druhém díle. Každopádně pěkné povídání. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *