Kolobcast #6: Prokletí „hranatých“ plášťů a odpružení koloběžek

Některé věci musí člověk vysvětlovat pořád dokola. Písnička o nezbytnosti terénních plášťů s pořádnými špalky na běžnou koloběžku se snad nikdy neobehraje, stejně jako její varianta, týkající se odpružení „normálních“ koloběžek. Nevadí, budeme to vysvětlovat znovu a znovu. Příště už ale nic říkat nebudu – dotyčnému pouze pustím tento kolobcast :-)

 

Jsem přesvědčený, že na to musí existovat nějaká psychologická studie – lidi si kupují terénní auta, aby pak s nimi do terénu nikdy nejeli. Totéž platí o kolech čili bajcích. Tak proč se potom divit tomu, že někdo nemůže žít bez „hranatých“ plášťů ani na koloběžce. Že prý hladké gumy musí hrozně klouzat (myšleno na asfaltu). No a minimálně bez přední odpružené vidle to zase hrozně drncá…

My, zkušení koloběžkáři víme, že pravda je trochu jiná – a já jsem se to snažil namluvit (doslova) posluchačům nového dílu Kolobcastu. Tak jej prosím posuňte k těm, kteří to stále ještě nechtějí pochopit. Je to pro jejich dobro :-)

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Nově Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-)

Sdílej:

4 komentáře

  1. Podcast opět perfektní, ale dost mě tam vždy ruší ta hudba. Teda hlavně její hlasitost oproti mluvenému slovu.

  2. Je to super. Zopakuju to i sem. Zaděláváš si na velký problém.Nasadil si laťku hoodně vysoko a držet jí nahoře bude náročné. Budu moc rád, když ti to ale dloouho vydrží. Jo a už to nemůžu poslouchat před spaním. Nejde u toho usnout.

  3. Vidle, která umožní uzamčení i jinde, než v horní poloze stojej majlant, lidově řečeno 2x až 3x tolik než celá velmi slušná koloběžka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *