Kolobcast #8 – Jen tak: Paradox testera koloběžek

Občas na Přibližovadlech vykecám, že ta či ona koloběžka mi říká pane, zkrátka pochlubím se, že taky nějaký ten stroj vlastním. Že jenom nejezdím na koloběžkách zapůjčených do testů. Nicméně může vás napadnout otázka, která vůbec nepostrádá logiku. Proč by člověk, který deset let testuje koloběžky, měl ještě vlastnit nějaké svoje?

 

Dobrá, odpovím vám. Odpovím vám vlastními slovy. Doslova vlastními slovy :-) Opět se vám totiž hlásím od mikrofonu nového – tentokrát víceméně mimořádného – dílu kolobcastu. Kolobcastů zatím není mnoho, ale budou přibývat, ještě nějaká ta témata v zásobě mám. Periodicita se ustálila na zhruba čtrnácti dnech, a tak to chci i nechat, ale… Občas si dovolím natočit mimořádnou epizodu, kratší díl, rychlovku, takový vložený nezávazný a třeba i nevážný pokec, přesněji koloběžkovou samomluvu. A začínám právě teď první desetiminutovkou…

Koloběžkový podcast můžete sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty. Nově Kolobcasty najdete také na YouTube, včetně hypnotizující zvukové vlny ;-)

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *