Kolobcast – čisté audio na Přibližovadlech

Když jsem před nedávnem udělal první pohled na testovanou koloběžku v podobě krátkého videa, na Facebooku jeden čtenář napsal „Psaný text je pravěk, dneska frčí obrázky“. Odpověděl jsem mu, že děkuji za názor, i když nesouhlasím. I přesto jsem se však rozhodl přidat na Přibližovadla další mediální formát – mluvené slovo. Bez obrázků pochopitelně. Koloběžkový podcast čili kolobcast.

 

Od této doby k vám tedy budu s nepravidelností sobě vlastní promlouvat svým mužným hlasem dabéra akčních hrdinů hollywoodských krváků :-) Nemějte obavy, psaný text ze stránek Přibližovadel rozhodně nezmizí, naopak stále bude převažovat všechny moderní formáty sdělení.

Nicméně první, vlastně nultý díl kolobcastu si můžete poslechnout právě teď. Až se mluvených epizod nastřádá více, umístím kolobcast na všechny běžné podcastové agregátory, takže jej budete moci odebírat například na Spotify, Google či Apple Podcast.

Už nyní můžete jednotlivé epizody sledovat i na mobilních platformách Apple Podcast, Google PodcastySpotify – odkud je možné je také stahovat pro offline poslech.
Na webu je pak kolobcast ještě na Audiolibrixu, YouRadio Talk a na stránce České podcasty.

3+1 výhoda podcastů, ehmm… kolobcastů

  1. Můžete je poslouchat třeba při práci, u vaření, při ranní rozcvičce, v MHD či v autě – nemusíte číst z monitoru
  2. Můžete je poslouchat i offline po stažení typicky do telefonu
  3. Aplikace v mobilu vám připomene každý nový díl
  4. Dobře se u nich usíná :-)

Sdílej:

6 komentáře

  1. Dobrej nápad. Podcasty poslouchám večer před spaním. Je pravda, že některý si musím pustit několikrát. Zařadil jsem si to do záložek.

  2. Ehm no poslouchal jsem v práci audioknihy. Ale u tohohle nějak netušim jak si to poslechnout offline. Proklikal jsem tady kde co ale moje mobilní gramotnost či spíše negramotnost to nezvládla. Aplikaci jsem nepochopil. Jak na to prosím.

    1. Pravda, zapomněl jsem tam napsat, že offline to půjde teprve, až to bude v agregátorech – Spotify, Apple Podcast apod. :-(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *