Search
Close this search box.

Mise splněna – Kick France 2013 – rozloučení se starou dámou

Celý článek Tento článek je pozvánkou. Pozvánka na rozloučení s akcí, o které Honza Vlášek, coby jeden z jejích aktérů trefně napsal, že šlo patrně o nejpodceňovanější sportovní projekt roku – Kick France 2013 neboli stý ročník Tour de France na koloběžkách. Všichni, kdo se chcete s „našimi hrdiny“ setkat osobně, přijďte…Kam a kdy? Za týden 10. září přijďte na 19 hodin do pražského Divadla na Jezerce. Dál už necháme hovořit slova pozvánky organizátorů této akce:

Vážení přátelé,
v sobotu 20. července 2013 jsme dorazili na koloběžce pod Vítězný oblouk na Champs Élysées do cíle stého ročníku Tour de France. Všichni. Vašek, Honza, Jarda, Michal, Alpo a René.
Z třítýdenního putování Francií jsme si přivezli obrovskou porci zážitků a jedno velké ponaučení, a totiž že slovo nemožné neexistuje.

Kick France 2013 – Mission Accomplished

Rádi bychom poděkovali všem partnerům projektu, kteří vložili důvěru do dost dobře možná nejpodceňovanějšího sportovního projektu roku 2013, a bez kterých bychom se nedostali ani na start na Korsice, natož pak do cíle. Rádi bychom však poděkovali také všem ostatním – našemu skvělému support týmu, našim rodinám, kamarádům, známým i zcela neznámým lidem, kteří nás povzbuzovali a hnali dopředu celé tři týdny, každý den, každý kilometr, každý odraz od francouzského asfaltu. Bez Vás bychom to nedokázali.

Jako poděkování přijměte toto pozvání na symbolické rozloučení s naším projektem. Čekat na Vás budeme v Divadle Na Jezerce se snad zajímavým vyprávěním o neobyčejném dobrodružství na trase nejslavnějšího cyklistického závodu.

Krátký film, spousty fotek, vyprávění a otevřená debata, ve které nic nebude tabu…

Kapacita divadla je okolo 200 míst, takže se určitě vejdete všichni. Vstup je dobrovolný – celý výtěžek ze vstupného bude věnován Sportovnímu klubu vozíčkářů Praha. Kdo přijde ve žlutém, dostane malý dárek.

Těšíme se na setkání!


Sdílej:

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *