Nekupujte zajíce v pytli, a neplaťte zbytečně moc. Podzimní akce Kostka – kolobka

Nejrůznějších marketingových akcí je v dnešním světě fůra v podstatě permanentně. Black friday už není jen 25. listopadu, ale málem každý pátek, zkrátka pořád na nás „útočí“ nějaké slevové akce. A my se k nim stáváme lhostejní a už je skoro automaticky přehlížíme. Ovšem dvě aktuální akce firmy Kostka – kolobka byste přehlédnout rozhodně neměli. Klíčová slova jsou Porážíme inflaciTry & Buy.

 

Kdo dřív přijde… odjede levně

První kostkovic akce s názvem Porážíme inflaci, představuje klasickou slevovou nabídku. Deset modelů – od malé Streetky přes Twenty a Tour až po Travel s koly 28/20 palců – se slevami od 1 500 Kč do 4 000 Kč. 

Například asi nejoblíbenější model Kostka Tour Max (G6) tak pořídíte za 7 990 Kč. Čili bez desetikačky za „osmičku“. Což je skvělá cena! Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

Podrobnosti o akci Porážíme inflaci najdete na webu Kostka – kolobka. Měli byste ale vědět, že platí pouze do 31. října 2022 (nebo do vyprodání zásob).

Kostka - kolobka | Porážíme inflaci

Dokud nezkusím… nejedu

Když se někdo na koloběžkových fórech (dnes a denně) ptá, jaký si má koupit stroj, velmi často a velmi správně dostane (mimo jiné) odpověď – nejlepší je, si to nejprve zkusit. Ovšem ne každý má ve své blízkosti půjčovnu koloběžek nebo kamarády, kteří vlastní jím vysněný model. Nicméně pokud pokukujete po jednom z 11 modelů koloběžek Kostka – které jsou zařazené do akce Try & Buy čili Vyzkoušej & Kup – máte vyhráno. 

Nabídka koloběžek k vyzkoušení je téměř stejná, jako v akci Porážíme inflaci, tudíž od malých dětských modelů až po dospěláckou klasiku. Jak Try & Buy funguje?

Kostka - kolobka | Try & Buy

Zaregistrujete se na webu Kostka – kolobka, vyberete svůj stroj, zaplatíte online kauci ve výši poloviny ceny koloběžky, a pak už jen vyhlížíte pošťáka. Kostka vám dává 10 dní na to, abyste se rozhodli, zdali si koloběžku ponecháte nebo ji vrátíte. Deset dní na ní můžete jezdit jako o život, abyste zjistili, zdali vám „sedí“. Před uplynutím lhůty se rozhodnete. V prvním případě – když vám sedí – jednoduše doplatíte druhou půli ceny, v druhém vám kauci Kostka vrátí. Tedy až vy mu vrátíte koloběžku :-)

Jenom podotýkám, že celková částka i v případě Try & Buy odpovídá cenovce akce Porážíme inflaci, jinak řečeno, není to akce typu „nechci slevu zadarmo“. Ale samozřejmě pouze do 31. října 2022. Poté budou ceny pravděpodobně „jiné“ – nicméně akce Try & Buy jako taková časově omezená není.

Podrobnosti o akci Try & Buy najdete taktéž na webu Kostka – kolobka.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *