Search
Close this search box.

Nikdy nekončící testování

Kolobrndový svět je v posledních letech nebývale dynamický, takže stále je co testovat. V naší zkušební laboratoři se nyní pilně pracuje na dvou velmi zajímavých produktech. Za prvé: Kdo je ten rudý vzpínající se koník na následující fotografii?

Morxes Monza
Že by Ferrari?

Ano, je to Morxes Monza. „Sportovně-závodní“ atletka, která – aniž bych chtěl předjímat závěry recenze – jede skoro sama. Test je na spadnutí, očekávejte jej začátkem nového školního roku.

Na druhém snímku je Friend, to jistě každý pozná. Copak je na něm ale nového, tedy kromě zadní dvojbrašny, o které jsem však už psal (tuto, jak říkají naši západočeští přátelé)? Správně – jsou to nová kola! Kola s dvoustěnnými ráfky se soustruženou brzdnou plochou a zcela novými „šestiúhelníkovými“ náboji. Více prozradím v testu, který vyjde brzy po Monze. Zůstaňte onlajn!

Nová kola na Frienda
Najdi jeden rozdíl…

Sdílej:

Jeden komentář

  1. A co test dnes populárních koloběžek 2×28? O Mibo Revoo se už dá něco dohledat, ale o Kickbike Race Max 28 se toho nikde moc nepíše, přitom to není jen koloběžka na závody, ale i skvělý polykač kilometrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *