Oprava defektu na koloběžce Sixteen bez sundání kola – video pro nevěřící Tomáše

Celý článek Když jsem v recenzi koloběžky Sixteen napsal, že se dá díky letmo uloženému kolu opravit defekt i bez jeho sundání, objevilo se několik hlasů, víceméně zpochybňujících toto tvrzení. Takže jsem slíbil natočení videa – a tak se také právě teď stalo. Račte se přesvědčit sami…

 

Tento článek bude velmi krátký – spíše než psané slovo nechám hovořit následující video. Jen se omlouvám těm, kteří čekali tu slečnu nahoře bez. Došly :)


Sdílej:

5 komentáře

  1. Pořád mi přijde jednodušší kopnout do rychloupínáku a kolo si v klidu vyzout v ruce, aniž bych se musel hrbit, popřípadě řešit kam si kleknout, abych po opravě neměl zasviněný i kolena. ;) Přesto však pochvala, že jste slovo dodržel. :)

  2. Diky za video. Jinak pro Pepu, vetsina kolobezek dnes rychloupinaky u zadniho kola nepouziva, pouzivaji se zapustene srouby apod. , aby se neokopavali kotniky.

  3. Já zapomněl, že pětka imbus váží půl druhý tuny a na koloběžku se prostě nikam nevejde. :D Teda dobře nekopnu do rychloupínáků, ale do pětky imbusu. Efekt bude stejný, kolo venku a záda rovný. :)

  4. Ale nebudeme tu dělat flame o tom, co je lepší. Myslím, že opravu duše si každý udělá po svém. Na koloběžce, na zemi, nad hlavou… Hlavní je, že to pojede. :)

  5. Pěkné video, souhlasím s tím, že by byl rychlejší klasický postup, ale když to podmínky neumožňují nebo někomu vyhovuje toto, proč ne.. jsem zvědaví, co ještě všechno výrobci vymyslí..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *