Search
Close this search box.

Petr Vavruša na hrad! Rozuzlení tajné akce a… Gratulace

Celý článek Když jsme spolu s Koloběžkami pro dospělé, v obsazení Ilona a Pepa Nistlerovi, svolávali akci K-bike na hrad!, málokdo z tehdy ještě potenciálních účastníků znal pravý účel této narychlo svolané sešlosti. I přes to se před Svatovítskou katedrálou sešlo 29 (slovy dvacet devět) koloběžkářů, z toho 21 K-bikerů, plus dva Friendy.Karel nepřijel, ani Jan Svěrák nedorazil, nicméně z toho jsme si v lehce chladném počasí hlavu nedělali. Stačilo, že z Brna jsme jeli tři kusy a v České Třebové se k nám přidal koloběžkový manželský pár. Praha a okolí dodala další jezdkyně a jezdce, ze severních Čech dorazil fotograf – a jak jinak než také K-biker – Ibra Ibrahimovič, který celou akci velmi pečlivě obrazově zdokumentoval. Žádná lokální sešlost, nýbrž de facto celorepublikové setkání.

Já vím, už se to prokeclo na Facebooku, ale co když to ještě někdo z vás neví? Proč jsme tedy „blbli“ den před Velikonočním pondělím na Pražském hradě, když jsme mohli doma v klidu ochutnávat velikonočního beránka a těšit se na pondělní mrskání? Celé story je jednoduché – Petr Vavruša, duchovní otec a výrobce koloběžek K-bike má právě dnes narozeniny. Ty má 10. dubna samozřejmě každý rok, letos to však nejsou narozeniny lecjaké – má abrahámoviny čili slaví padesátku.

Když jsme se s Ilonou a Pepou bavili u klobásy na veletrhu For Bikes, čím bychom tak Petra uctili, padaly nejrůznější návrhy, ale nic konkrétního se neujalo. Až pár dní poté mi Nistlerovi volali, že vymysleli akci Vavruša na hrad. Já jsem nadšeně souhlasil, ale to už znáte…

Petr Vavruša na hrad!
Foto Ibra Ibrahimovič

Petr Vavruša tedy dostane velkoformátovou fotografií s dotyčným transparentem jako přání od lidiček, kteří mají rádi jeho koloběžky. Co k tomu dodat? Myslím, že nyní mohu mluvit nejen za sebe, ale i za koloběžkáře, kteří se zúčastnili našeho nedělního rychlosetkání a dost možná i za všechny spokojené majitele K-biků:

Petře, přejeme ti spoustu radosti, lásky, síly životní i duševní a samozřejmě zdraví! Ať ti to jezdí na závodech, ať to odsýpá při výrobě K-biků (to ti navíc přejí potenciální majitelé těchto koloběžek:-)). Prostě ať se ti daří!

Tvoji věrní K-bikeři

Petr Vavruša na hrad!
Foto Ibra Ibrahimovič

Fotogalerie z akce Petr Vavruša na hrad!

Foto Ibra Ibrahimovič


Sdílej:

6 komentáře

  1. Pořád napjatě čekám na nějaké info, jestli se to panu Vavrušovi líbilo, ale nikde nic. Neví někdo něco ?

  2. Uf, to jsem rád, miluju hapyjendy :D.

    Při pondělním marném pokusu a zakoupení nějakýho toho káčka jsem si všiml, že pan Vavruša píše :

    „Děkuji …
    … všem koloběžkářům, kteří mi připravili narozeninový dárek v podobě velikonoční akce na Pražském hradě. Fotkou se chlubím a pávím kde můžu :-) „

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *