Search
Close this search box.

Silvestrovský výběr nejčtenějších článků

Celý článekAno, vím o tom, je to ohrané, neoriginální a možná i trochu nevkusné, nicméně už jsem na Přibližovadlech.cz napsal, že mám docela v oblibě nejrůznější statistiky a ankety, takže to prostě muselo přijít – Top 10 nejčtenějších článků roku 2011 je tady!

[ad#sklik-468-x-60]

Abych byl přesnější – vzhledem k tomu, že jsme Přibližovadla.cz spustili památného dne 21. srpna, nejde logicky o top ten článků za rok, navíc mnohé jsme „převzali sami od sebe“ z našeho domovského webu Lindnerovi.cz. Žádný ze „starých“ článků se však v první desítce neumístil, takže je vlastně všechno košer. Nastává tedy čas ukázat si pořadí, jak jej určil Google Analytics:

4. Mibo RaceK – podrobná recenze

5. Koloběžka Mibo Master (Crazy) – recenze

6. Bike Brno 2011 – koloběžky a…

7. Kostka Tour DT240 – tuning Václav Pechr

8. Není ochrana jako ochrana aneb koloběžkodržkopád

9. Koloběžka Mibo RaceK – první pohled

10. První anketa Přibližovadel.cz – Jste jezdiči nebo leštiči?

Na závěr si neodpustím malý komentář k výsledkům. Převaha skládacích kol na prvních příčkách není zase tak překvapující. Uživatelů či příznivců skládaček je jednoduše mnohem víc než koloběžkářů či snad lehokolistů, je tedy logické, že i čtenost těchto článků je vyšší.

My jsme samozřejmě rádi, že si na náš web nachází cestu stále více čtenářů, ostatně prospěje to také minoritním koloběžkářům. Těm se budeme zase intenzivněji věnovat, jakmile se trochu rozjaří, byť bude-li zima pokračovat tak, jak začala, nelze vyloučit ani dřívější aktivity. V edičním plánu je na prvním místě Kostka Hill Pro a také hliníková skládačka Micro Flex Blue 200 mm.

Kostka kolobka – Bike Brno 2011

Sdílej:

5 komentáře

  1. Nechci působit jako militantní koloběžkář, ale škoda že první článek o kolobrndě je až 4. :/ Každopádně patří Petrovi Lindnerovi a celé jeho rodine velké díky za kus dobré práce a do toho nového roku vše nej, hlavně zdravíčko a mnoho kilometrů bez úrazu na čemkoli :)

    A thněte si… :)

  2. Mam nekolik strev ruzne delky a tloustky, ale literani mezi nimi neni. Kdyz mi das nejake metodicke pokyny, tak rad neodmitnu :-)

  3. Benny :

    Mam nekolik strev ruzne delky a tloustky, ale literani mezi nimi neni. Kdyz mi das nejake metodicke pokyny, tak rad neodmitnu :-)

    To zvládneme :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *