Search
Close this search box.

Slovenský web Športové koloběžky. A Yedoo Wolfer RS à la gravel od Dušana Demoviče nádavkem

Pro mnohé z našich čtenářů to možná nebude novinka – slovenský web Športové koloběžky už funguje někdy od začátku roku 2019. S Dušanem Demovičem (jehož převážně karbonové stroje byste mohli z Přibližovadel znát), který spolu s Igorem Batkou a Peterem Fabokem stojí za tímto projektem, jsme se domluvili, že budeme podporovat koloběžkovou komunitu napříč Česko–Slovenskem. Čili budeme si vzájemně sdílet nejzajímavější články, respektive upoutávat na ně, zkrátka říkat to koloběžkářům na druhém břehu řeky Moravy. Začínáme právě teď!

 

Je-li přítomen karbon…

Web Športové koloběžky je z velké části postavený na podrobných testech kvalitních koloběžek obvykle české produkce. Bodejť taky, když jsme ta koloběžková velmoc :-) V tom se moc neliší od Přibližovadel, nicméně vždy je dobré zjistit také názory jiných testerů. A že dělají kluci na Slovensku testy kvalitně, o tom nemám pochyb. Navíc zde mají i vyslovené špeky, jako třeba recenze karbonových (jak jinak v Dušanově případě :-)) koloběžek Idea Strnadel S20 nebo Kostka CTi Racer, na kterou se sice už dlouhou dobu chystám, ale pořád jsem se k ní nějak nedostal.

Športové kolobežky

Mno…, co vám budu povídat – koukněte se na web Športové koloběžky sami. Teď už je brzy tma, tak večer vypněte TV a čtěte recenze koloběžek :-)

Wolfer RS jako gravel

Nic není staršího než včerejší noviny, říká moudré přísloví. Přibližovadla sice nejsou zpravodajský web, ale dnes tu máme zprávu zaručeně čerstvou. Nejnovějším testem, který na Športových kolobežkách vyšel právě dnes, je recenze Yedoo Wolfer RS – tedy „Wolfíka“ s koly 28/28 palců. Není to ale jen tak lecjaká sériovka, jde o autorskou stavbu Dušana Demoviče, který z něj udělal nádhernou gravelovou koloběžku.

Yedoo Wolfer RS Gravel | Foto Športové kolobežky
Yedoo Wolfer RS Gravel | Foto Športové kolobežky

Nebyl by to Dušan, aby i tento stroj nevymazlil do nejmenších detailů, nesháněl ty správné komponenty po celé Evropě, a neladil i takové detaily, jako jsou polepy karbonových ráfků. Hned bych se svezl!

Nebudu zde dělat výtah z celé recenze – tu si přečtěte sami zde. Krátké shrnutí by ale neuškodilo. Použiju k tomu slova samotného autora ze závěru testu:

„Nuž a čo dodať na záver? Ak máte špičkové ingrediencie, výsledný produkt má veľkú šancu byť rovnako špičkový. U tohto Wolfera RS to platí dvojnásobne. Samotný rám je natoľko jedinečný a výnimočný, že v pomyselnom rebríčku je to úplná TOP-ka medzi ‚hliníkačmi‘.“

Yedoo Wolfer RS Gravel | Foto Športové kolobežky
Yedoo Wolfer RS Gravel | Foto Športové kolobežky

Sdílej:

Jeden komentář

  1. Při dnešním množství zpráv a informací se spíš říká „Není nic staršího, než zítřejší zprávy.“ :) Koloběžka to je ale parádní. Jsou to borci slovenští. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *