Víme první! 2. ročník Kolobkakrosu se koná 23. listopadu

Odpusťte ten bulvární popěvěk „Víme první“, nemohl jsem jinak, když mi Vašek Jun oznámil, že mi dosud neupřesněný termín plzeňského kolobkakrosu říká jako prvnímu novináři. Nicméně je to tak. Loňská velmi úspěšná premiéra, o které si můžete přečíst na webu KOLOBĚHsportu, bude pokračovat 23. listopadu druhým ročníkem.

Kolobkakros 2012
Kolobkakros 2012 | Foto Bez pedálů

Loni se závod konal druhého prosince a na zemi už ležel sníh, tak letos uvidíme. Nicméně já vážně přemýšlím o tom, že by to mohlo být pěkné zakončení letošní koloběžkové sezóny – čili že bych se „na západ“ letos ještě jednou vydal. Ostatně kolobkakros je poslední položkou našeho letošního Kalendáře koloběžkových akcí a závodů, takže jej lze brát jako symbolické zakončení sezóny. Já bych ale tentokrát do Plzně nejel s foťákem, ale s koloběžkou. Kolobkakros nejezdíte každý den…

A co vy? Nepřidáte se taky?


Sdílej:

3 komentáře

  1. Ahoj Všem. Propozice zveřejníme nejpozději 21.10 na našem webu http://www.bezpedalu.cz. Pro závod doporučujeme koloběžky s předním 20″ kolem a větším. Pro menší kola není terén autokrosu vhodný. Pokud takovou koloběžku nemáte, dostanete ji na startu od nás. Ani bláta se bát nemusíte. Následnou očistu vašich koloběžek zajistíme, Více informací v propozicích. Těšíme se na startu :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *