Yedoo Trexx Disc – na první pohled. A k tomu Approximovadla.cz

Hliníková modelová řada Alloy collection od Yedoo je na trhu zhruba tři roky, přesto však v ní až do konce loňského roku chyběly dva „zásadní“ typy koloběžek – závodnička s koly 28/28 palců a terénní stroj. Oba stroje jsou už ale k mání, je tedy nejvyšší čas, podívat se jim pod kapotu. Začínáme s offrouďákem. Yedoo Trexx Disc – seznamte se!

 

O absenci terénního modelu od Yedoo jsem samozřejmě věděl už delší dobu. Ale přiznám se, že jsem čekal, že vznikne spíš v ocelové řadě Steel – tedy na bázi modelu S2620. Yedoo nicméně svým hliníkovým rámům evidentně věří, takže svůj teréňák postavili na podvozku Trexxe. Což je ale samozřejmě dobře! Není ale Trexx jako Trexx Disc. Podrobnosti se dozvíte v následujícím videu.


Jen upozorňuji, že toto je obvyklý první pohled – návnada na podrobný test, který vyjde později. Teď se jdu modlit, aby u nás na kopci ten sníh ještě chvíli vydržel. Není totiž nic lepšího, než testování terénní koloběžky právě na sněhu. Jdu na to! :-)

Nádavkem… 

Novinka pro letošní rok – titulky ve videu. Tedy české titulky. Příznivci Přibližovadel hovořící jiným než českým jazykem, si ale díky tomu můžou zapnout automatický překlad. Frštéhen? Vím, že strojový překlad není ani zdaleka ideální, ale nějaké ponětí z toho, snad, milí inostránci (to je pro změnu z ruštiny, kdybyste nevěděli :-) ), získáte. Mimochodem, zkuste si zapnout angličtinu a podívat se, jak na konci Google přeložil „Přibližovadla.cz“. Asi už tušíte, že? :-)

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *