Zapište si do kalendáře: Sraz koloběžkářů Broďák 2022 se chystá

Mám takový malý amatérský sociologický postřeh: Empirickým zkoumáním čili koukáním se kolem sebe, jsem zjistil, že lidé v malých komunitách jsou obvykle tak nějak družnější. Možná je to jen můj dojem, ale zrovna koloběžkáři mi připadají jako hodně pohodová parta. Tudíž když se na jednom místě potkají třeba dvě stovky lidí, nakažených dvěma koly, spojenými stupátkem, je o zábavu postaráno. Třeba na Srazu koloběžkářů Broďák 2022.

 

Já vím, tradiční Sraz koloběžkářů v kempu Brodský poblíž Červeného Kostelce na Náchodsku se koná až v září – přesně 9.–11. 9. 2022 – ale z prvního prázdninového měsíc už zbývá jen týden, srpen uběhne jako voda, a… druhý zářijový víkend je tady ani se nenadějete. Doporučuji tedy zapsat si termín do svého kalendáře už dnes, abyste náhodou nezapomněli.

Skoky do vody jakožto největší tahák srazu :-)
Skoky do vody jakožto největší tahák srazu :-)

Devátý ročník, desátý sraz

Opakuji to každý rok: Protože první sraz v roce 2013 byl označený jako nultý ročník, je tento 9. ročník ve skutečnosti – jubilejním – desátým Srazem koloběžkářů na Broďáku! To už se dá mluvit o tradici, že ano? Osobně jsem se s výjimkou jednoho ročníku zúčastnil všech srazů, a můžu vám jen doporučit – přijeďte také. Vezměte klidně celou svou koloběžkovou rodinu, tato akce je skvělá jak pro dospělé, tak i pro děti. Podrobněji rozepisovat, co a jak se na srazech děje, nebudu. Raději vás odkážu na reportáže z minulých ročníků. Čtěte zde na Přibližovadlech.

Už nyní je otevřená registrace na 9. sraz koloběžkářů – Broďák 2022. Když se stihnete přihlásit do 19. srpna, firma Kostka vám zaručí správnou velikost trička, které každý účastník obdrží. Později už se budete muset smířit s tím, co zbude :-) Online registrační formulář najdete na této stránce.

Závody štafet patří mezi nejoblíbenější soutěže Srazu koloběžkářů
Závody štafet patří mezi nejoblíbenější soutěže Srazu koloběžkářů

Sraz koloběžkářů Broďák 2022

Kdy: 9.–11. září 2022
Kde: Kemp Brodský u Červeného Kostelce – www.campbrodsky.cz
Navigace: Mapy.cz
Registrace účastníků online

Sdílej:

2 komentáře

  1. Dobrý deň. Môžem sa zúčastniť aj keď som zo Slovenska? A akým spôsobom môžem zaplatiť registračný popolatok zo Slovenska.?

    1. Samozřejmě, že se můžete zúčastnit, i když jste ze Slovenska :-) Platbu uskutečníte buďto bankovním převodem předem (levnější var.) nebo hotově na místě (dražší var.) Číslo účtu je v tomto odkazu https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOERY62e6aMjX3BGKDz32l4q6RmSt0eCE7bdhxbRWzKu50AA/viewform
      Pokud byste potřeboval další údaje, jako např. IBAN, je třeba kontaktovat firmu Kostka – kolobka: https://www.kostkakolobezky.cz/info/17-kontakty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *