Zn: Hledá se ubytování pro koloběžkáře

Co se týká kalendáře koloběžkových závodů, tak vás trochu napínáme – byť vina není na naší straně – čekáme ještě na nějaké vstupy. Nicméně už se ví o seriálu Bez pedálů a něco se proslýchá také o jarních etapových závodech, nazvaných hezky česky Spring scooter classic.

V dubnu na Tour Morava

Do trojice těchto závodů (a budeme vás o tom ještě informovat podrobněji) patří také nultý ročník Tour Morava, který se bude konat 19.–21. 4. 2013. Závod, či spíše tour, ve které vítězí všichni, co dojedou do cíle, má tři etapy: Moravská Třebová – Brno (95 km), Brno – Lipník nad Bečvou (150 km) a Lipník nad Bečvou – Moravská Třebová (88 km).

Pořadatelé Tour Morava nás požádali o spolupráci a pomoc při přejezdu a nocování v Brně. V tuto chvíli je zásadnější druhá otázka: Ubytování v Brně z 19. na 20. dubna. Pořadatelé hledají místo, kam by mohlo složit hlavu a unavené tělo asi 15–20 lidí. Požadavky jsou skromné, postačí tělocvična (každý „Tourista“ bude mít vlastní spacák a karimatku), optimálně s možností sprchování. Asi už tušíte, že se preferuje ubytování velmi levné, pořadatelé se pochopitelně nebrání ani ubytování jako sponzorského daru závodu.

Ještě k lokalitě – bylo by dobré, kdyby se ubytovna, chatky či tělocvična nacházely v blízkosti pohostinné restaurace se slušnou kuchyní, která by umožnila účastníkům doplnit energii (a tekutiny).

Pomozte koloběhu

Takže Brňáci! Kdo má dobrý tip na ubytování pro koloběžkáře? Pište do komentářů pod článkem nebo přímo e-mailem Pavlu Legátovi (legat234/zavináč/seznam/tečka/cz) coby jednomu z pořadatelů Tour Morava.

Koloběžkáři děkují!

Sdílej:

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *