Search
Close this search box.

Bike Brno 2011 se blíží!

Tradiční podzimní veletrh, spojený se Sport Lifem, Boat Brno a Caravaning Brno, se nezadržitelně blíží – zapište si do kalendáře termín: 10.–13.  11. 2011.

Naše redakce se snažila získat více informací, ale patrně nejsme dostatečně investigativními novináři, protože moc se nám toho zjistit nepodařilo. BVV stále nezveřejnily seznam vystavovatelů, takže jsme vybrané firmy – které nás zajímají – oslovili sami.

[ad#sklik-468-x-60]

U koloběžkářů víme, že se zúčastní Kostka (neznáme však přesné umístění stánku) a Mibo – to najdete v pavilonu V na stánku 015. Naopak máme potvrzené, že vystavovat nebude K-bike, Micro, ani pražský dovozce Kickbiku, e-koloběžka.cz. Od firmy Vella jsme nedostali odpověď, tudíž nevíme.

Lehokolisté samozřejmě uvidí nejvýznamnějšího zástupce – Azub, opět ale netušíme, kde se jeho stánek či venkovní půjčovna bude nacházet. Doplněno 22. 10.: Azub bude vystavovat v hale V, stánek 065, na volné ploše mezi pavilonem V a F bude opět půjčovna elektrokol, skládaček, lehokol a trike. Předpokládáme, že zde samozřejmě najdete také škálu skládaček Dahon.
Bohužel nevíme ani, zdali se Bike Brno 2011 zúčastní brněnský dovozce Bromptonu, naopak potvrzenou ne-účast máme od Rebel Bike coby úspěšného prodejce skládaček všeho druhu.

Ze specialitek se těšíme na stánek firmy Gauswheel v pavilonu V, stánek 04. Například o Trikke ale víme, že vystavovat letos nebude.

I přes to, že podle našich informací nebude pro příznivce neobyčejných přibližovadel letošní Bike Brno zemí zaslíbenou, doporučuji všem jeho návštěvu. Kromě toho (a asi milionu kol) zde samozřejmě najdete spoustu zajímavého příslušenství, oblečení, helmy, rukavice, nářadí, pumpy, atd… Mnohé se obvykle dá na veletrhu se zajímavou slevou také koupit.

Jako každý rok jsou určité možnosti levnějšího vstupného přes registraci na webu BVV. Letos jsme zatím našli jen 50% slevu, ke které se dostanete přes web bicyklistických „novin“ Cykloservis.

My na Bike Brno samozřejmě budeme také, přineseme nějaké to zpravodajství, doufáme též i ve větší materiál, nicméně to je zatím ve hvězdách. Realitou je, že do Bike Brno v tuto chvíli zbývají cca tři týdny.

Sdílej:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *