Search
Close this search box.

Bike Brno začíná přesně za týden

BVV vytrvale střeží před veřejností seznam vystavovatelů, my jsme přesto něco málo „vyšťourali“.

Jednak vám můžeme sdělit, že expozici dovozce Bromptonu a zároveň brandu Cyklospeciality.cz najdete v pavilonu A2, ve stánku 031A. Minimálně skládačku Brompton všem tímto kolem „nepolíbeným“ doporučuji alespoň závistivě osahat.

[ad#sklik-468-x-60]
V kostce o Kostce

Také jsme zjistili přesnou lokalitu stánku největší české kolobkářské firmy Kostka – ten najdete v pavilonu V, stánek 026. Kostka zároveň na Facebooku prozradil něco málo z toho, co zde bude vystavovat. Jde samozřejmě o kolekci pro rok 2012 a podle fotografií lze říci, že to nevypadá vůbec špatně.

Kostka kolobkaKostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.

Konstrukčně, či spíše designově byl lehce upraven nášlap, zcela nově byla zavedena řada PRO, která napříč různými modely této značky přináší nejrůznější vychytávky.

Kostka kolobkaKostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.

Některé modely s přívlastkem PRO dostanou plnohodnotné hydraulické „kotoučovky“, například závodní Racer se bude chlubit zapletenými koly Remerx Alcyon jak na předním, tak i na zadním kole. A ta přední vidlice z Cannondale Six? To asi nebude standard…

Kostka kolobkaKostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.

Mě osobně nejvíce zaujal model Hill Pro, osazený dvojicí 20palcových kol (tedy doufám, že se podle fotografie nepletu). Ne, že bych toužil po kotoučových brzdách, ale koncept 2× 20 palců se mi velmi zamlouvá, zvláště ve spojení s lehkými koly a valivými plášti, což – jak se zdá – by v tomto případě mělo být splněno.

Kostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.
Vstupné nejisté

Beru zpět informaci z minulé zprávy týkající se Bike Brno 2011 o tom, že při registraci dostanete slevu 50 %. I když, cena 80 Kč za vstupenku při registraci je skoro polovina ze základního vstupného 150 Kč. Ale 50 % to není, a aniž bych chtěl dělat zmatky, na webu BVV je uvedená cena 120 Kč. Takže si vyberte…

Nicméně cvičně jsem se zaregistroval a na potvrzovacím formuláři je cena 80 Kč. Takže uvidíme. Jo a ještě tajná formule: BIKEBRNO11. A také informace: Registrační kód lze použít opakovaně pro libovolný počet registrací.

Sdílej:

8 komentáře

  1. Hill Pro vypadá drsně. Věřím, že z poznáváním velikostí plášťů podle fotky máš více zkušeností, než já… :oD

  2. Taky se mi líbí Hill Pro, ale nevím kam s nohou, nějak by mi chyběl ten kovový blatník zadní, kam teď po rovince a z kopce odrazovou nohu pohodlně opřu…Uvidíme v reálu, nejspíš sobota to bude…

  3. „Nevím, kam s nohou…“ Kostky mají luxusně velké stupátko, tak bych ji zkusil nechat na něm;)

  4. Petr Lindner :
    „Nevím, kam s nohou…“ Kostky mají luxusně velké stupátko, tak bych ji zkusil nechat na něm;)

    No s tím souhlasím, mám doma dvě kostky :D, ale ten zvyk, spíš už zlozvyk, prostě mám to tak, že se pěkně opřu o tu nadstavbu, asi mi tu bude chybět. Jak říkám v sobotu se uvidí.

  5. Ta Hill Pro je bezva, ale s kotoucema to bude stat raketu. Zajimava by byla moznost koupit jen ram a vidli a zbytek si osadit sam. To by s emi libilo :-)

  6. Mno, ony ty kotouče dneska už zase tak nedostupný nejsou. Oproti kvalitním V-brake by to nemělo být více než o cca 1 000, max. 1 500 Kč navýšení. Ještě je ale otázka, jak jsou stavěná ta kola – jaké mají náboje, ráfky, výplet… Podle fotky to vypadá nadstandardně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *