Bike Brno začíná přesně za týden

BVV vytrvale střeží před veřejností seznam vystavovatelů, my jsme přesto něco málo „vyšťourali“.

Jednak vám můžeme sdělit, že expozici dovozce Bromptonu a zároveň brandu Cyklospeciality.cz najdete v pavilonu A2, ve stánku 031A. Minimálně skládačku Brompton všem tímto kolem „nepolíbeným“ doporučuji alespoň závistivě osahat.

[ad#sklik-468-x-60]
V kostce o Kostce

Také jsme zjistili přesnou lokalitu stánku největší české kolobkářské firmy Kostka – ten najdete v pavilonu V, stánek 026. Kostka zároveň na Facebooku prozradil něco málo z toho, co zde bude vystavovat. Jde samozřejmě o kolekci pro rok 2012 a podle fotografií lze říci, že to nevypadá vůbec špatně.

Kostka kolobkaKostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.

Konstrukčně, či spíše designově byl lehce upraven nášlap, zcela nově byla zavedena řada PRO, která napříč různými modely této značky přináší nejrůznější vychytávky.

Kostka kolobkaKostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.

Některé modely s přívlastkem PRO dostanou plnohodnotné hydraulické „kotoučovky“, například závodní Racer se bude chlubit zapletenými koly Remerx Alcyon jak na předním, tak i na zadním kole. A ta přední vidlice z Cannondale Six? To asi nebude standard…

Kostka kolobkaKostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.

Mě osobně nejvíce zaujal model Hill Pro, osazený dvojicí 20palcových kol (tedy doufám, že se podle fotografie nepletu). Ne, že bych toužil po kotoučových brzdách, ale koncept 2× 20 palců se mi velmi zamlouvá, zvláště ve spojení s lehkými koly a valivými plášti, což – jak se zdá – by v tomto případě mělo být splněno.

Kostka kolobka
Zdroj: Kostka–kolobka s.r.o.
Vstupné nejisté

Beru zpět informaci z minulé zprávy týkající se Bike Brno 2011 o tom, že při registraci dostanete slevu 50 %. I když, cena 80 Kč za vstupenku při registraci je skoro polovina ze základního vstupného 150 Kč. Ale 50 % to není, a aniž bych chtěl dělat zmatky, na webu BVV je uvedená cena 120 Kč. Takže si vyberte…

Nicméně cvičně jsem se zaregistroval a na potvrzovacím formuláři je cena 80 Kč. Takže uvidíme. Jo a ještě tajná formule: BIKEBRNO11. A také informace: Registrační kód lze použít opakovaně pro libovolný počet registrací.

Sdílej:

8 komentáře

  1. Hill Pro vypadá drsně. Věřím, že z poznáváním velikostí plášťů podle fotky máš více zkušeností, než já… :oD

  2. Taky se mi líbí Hill Pro, ale nevím kam s nohou, nějak by mi chyběl ten kovový blatník zadní, kam teď po rovince a z kopce odrazovou nohu pohodlně opřu…Uvidíme v reálu, nejspíš sobota to bude…

  3. „Nevím, kam s nohou…“ Kostky mají luxusně velké stupátko, tak bych ji zkusil nechat na něm;)

  4. Petr Lindner :
    „Nevím, kam s nohou…“ Kostky mají luxusně velké stupátko, tak bych ji zkusil nechat na něm;)

    No s tím souhlasím, mám doma dvě kostky :D, ale ten zvyk, spíš už zlozvyk, prostě mám to tak, že se pěkně opřu o tu nadstavbu, asi mi tu bude chybět. Jak říkám v sobotu se uvidí.

  5. Ta Hill Pro je bezva, ale s kotoucema to bude stat raketu. Zajimava by byla moznost koupit jen ram a vidli a zbytek si osadit sam. To by s emi libilo :-)

  6. Mno, ony ty kotouče dneska už zase tak nedostupný nejsou. Oproti kvalitním V-brake by to nemělo být více než o cca 1 000, max. 1 500 Kč navýšení. Ještě je ale otázka, jak jsou stavěná ta kola – jaké mají náboje, ráfky, výplet… Podle fotky to vypadá nadstandardně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *